Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felém miért nem közelednek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felém miért nem közelednek a lányok?

Figyelt kérdés

10éve focizok 3éve járok konditerembe és mégsem közelítenek meg..


persze mindig akad 1-2, aki többet akar(nem régiben is akadt 1), de nem rajonganak értem a lányok.. pedig 1-2 csicskát igencsak körülrajongják..



a csajoknak a lúzerek kellenek?:)


köbszánalom?


2011. máj. 29. 18:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
HA így jobb, 16F.
2011. máj. 29. 18:02
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

16 éves vudbalista, biztos ez minden csaj álma. :D Öcsi, akkor mesélek:


1. Lehet rusnya a fejed, meg lehetsz ostoba is, attól, h focizol. Sőt, a magyar focistákból kiindulva ez elég valószínű. :)

2. Ha nem te vagy Brad Pit, akkor a csajok nem fognak kezdeményezni. Általában ugyanis ezt elvárják a pasitól.

3. 16 éves vagy. Majd ha 25 leszel és nem volt még nőd, kezdhetsz pánikolni. Túl kis fütyi vagy még, nyugi.

2011. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Felém meg a fiúk nem közelítenek. :( 27/N
2011. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem nem a lúzerek kellenek a csajoknak.
2011. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
16 évesen a tanuláson járjon inkább az eszed..nem lehetsz túl értelmes, ha azt hiszed azért mert focizol mmeg kondiba jársz te vagy az isten..
2011. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

"csajoknak a lúzerek kellenek?"

Nem, éppen ezért nem közelitenek meg téged.

2011. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

nem ,de lehetsz kigyúrt ha belül hülye vagy és üres.

És sztm hülyeség hogy csak a kigyúrt hasú pasi kell,persze az nem hátrány . a csjaoknak ezerszer fontosabb hogy beszélgetni lehessen egy sráccal,mert ha egymás előtt ülünk ő az izmait nézi én meg az egóját és hogy 2 értelmes mondatot nem lehet beszélni vele,nevetni stb akkor veszett a dolog,

Nem lúzerek csak értelmesek ennyi. Az meg sehol nem fogja érdekelni hogy x éve focizok stb, azoknak a lényegesebb akik felvágni vagy csak kúrni akarnak.De döntöd el milyen csaj kell.pár év,meg még pár és megérte. Nem is rajongás kell hanem szerelem..de ehhez nőni kell még lány létemre csak a meglátásom mondom :)

2011. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére a csajok többsége az INTELLIGENS fiúkért rajong


lehetsz akármilyen supermantestű kigyúrt köcsög, ha mellé egy ilyen kis nagyképű tapló vagy...nem mellesleg a focisták többsége pont ilyen, undorító nagyképű, nagyszájú bunkók, ráadásul ahogy köpködnek...undorítóóó


SOHA nem jönnék össze focistával


és a csajoknak épp az ilyen lúzerek nem kellenek, akiknek ekkora szájuk van a nagy büdös semmire... a kondi meg a foci? és az IQ-val vagy az EQ-val nem dicsekedsz? Egyáltalán tudod, mik ezek?:D Vagy épp a tanulmányaiddal vagy az kifinomult stílusoddal, sokszínű lelkeddel? Hm? Mi van abban a kigyúrt focista b.ziban BELÜL?

2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az írásodon is látszik, hogy egy arrogáns, nagyképű senki vagy. :) Így tovább, lúzerkém, annál több csaj jut az értelmeseknek. :)
2011. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

értem:D:D


tehát én vagyok a bad guy mert van életem, de Ti vagytok a menőőők me diszkrimináltok;)



egyre szánalmasabb:D:DDD


az ugat, aki.. :D ez kajak vicc:D

2011. máj. 29. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!