Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy fiúosztálytársam mögöttem ül és a következőket csinálja:Néha a seggembe jön a paddal együtt ilyenkor előrébb jövök v hátranézek és hátramegy!Volt olyan h piszkált a tollával de abbahagyta mert előrébb ültem egy ideig aztán muszáj volt visszaülnöm mert nem látom onnan a táblát!Ma meg már párszor előfordult h hátranézek és úgy nézett rám mint aki meg akar jól ...Éppen ezért arra gynakszom tényleg ezt akarja v tetszek neki.De nem tudom szóba jöhet más is és én reagálom túl?V nem?Szerintetek?
2011. máj. 24. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az az osztálytársad így akar csajozni, elég szarul csinálja! :D Sztem így akarja felhívni magára a figyelmet, úgyhogy lehet hogy bejössz neki. :D
2011. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
baszasd meg magad xDDDDDD This is spartaaaaaaaa
2011. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ma meg már párszor előfordult h hátranézek és úgy nézett rám mint aki meg akar jól ..."


Lehet, hogy ez neked újdonság, de a fiatal fiúk mindenkit és mindent meg akarnak jól ..., legalábbis ha nem azonos nemű velük az illető. Ez alapján biztos lehetsz benne, hogy tényleg jól meg akar ..., az összes többi fiú osztálytársad úgyszintén.

2011. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húúha, nálam ugyanez a szitu. A hátam mögött ül a fiúcska, és mindig piszkál..Többször mondja nyíltan, osztálytársak előtt, hogy tetszek neki. Csak az a baj, hogy nekem nem tetszik kicsit se.. És nagyon szexmániás, folyton arról beszél...


Úgyhogy szerintem igen, tetszel neki...

2011. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak megakar b@szni vigyázzááá..
2011. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!