Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretjük azt, aki tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretjük azt, aki tesz ránk?

Figyelt kérdés

Korábban én is azok közé tartoztam, akik csak legyintettek, ha azt hallották, hogy valaki reménytelenül szerelmes. Jójó, egy ideig elfogadható, de hogy ne ábrándulna ki az ember abból, akit nem érdekel?


Aztán én is beleestem a csapdába, mégse értem. Nem érdeklem, más jön be neki, még meg is bántott - és ettől függetlenül csodálom mindazon jóért, ami benne van, és hihetetlenül szeretem.

Mert kedves, humoros, jóképű és egyéniség - csak közben tesz rá, hogy én is létezek, nem mellesleg van egy csomó hiába.


De akkor mégis miért érzem azt, hogy megszakad a szívem, amiért nem szeret viszont?


2011. máj. 26. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos: Téged valami megfogott benne. :)
2011. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca.. ***** válasza:

őket érezzük erősebb személyeknek, evolúciós nézetek szerintem legalábbis, a nők úgy észlelik hogy ők erősebb géneket hordoznak, a függetlenség miatt - ezért vonzóbbnak találják.

ez a tudományos része a dolognak.


másrészről... jah:) sz*r dolog. talán benne van hogy őt nem tudod annyira megismerni, nem tudod megunni, és mindig érdekelni fog, hiszen nem kaptad meg.

2011. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert kihívást látunk benne
2011. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azokat szeretem ,akik tesznekértem és ez alatt semmi extrát nem értek,mindössze annyit,hogy haverjaim gondolnak rám és elhívnak,ha mennek valahová szórakozni vagy azt szeretem,ha az öcsém meghalgat,semmiképpen sem azt ha teszrám!


A szerelem az más kérdés... Előbb utóbb úgyis elmúlik nyugi! Bár tudom,h nagyon intenzív érzés és szeretnél vele valamit kezdeni! De még csak nem is válaszol vissza ,ha hozzászolsz? Vagy azért foglalkozik veled? Kelsd fel valamivel a figyelmét,ahhoz a nők úgyis jól értenek!

2011. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látod, mindenkit elér előbb utóbb, engem is elért 2* az első nagyon dúrva volt, a második kevésbé, de mindig az adott társaságban legdominánsabb egyedet szúrtam ki magamnak. Most is hasonló dolog történt, de már nem teljesen, megszerettem egy srácot, aki szintén a legdominánsabb egyednek mondható ebben a társaságban, ahol jelenleg vagyok, de nem beleszerettem, csak megszerettem.

Már tisztán látok, és tudom nem érdeklem, nagy ritkán szokott csak hozzám szólni, ha én szólok hozzá válaszol, kedves, aranyos, néha veszekszünk, de nem mondhatnám hogy igazi veszekedés, ami köztünk van, de nem is haveri poénkodás, inkább valami megmagyarázhatatlan valami, nem beszélgetés, de nem is veszekedés. Fura dolog ez nem hiszem hogy utál vagyis tudom hogy nem de nem is szeret szerintem, nem mondanám semlegesnek sem a viszonyunkat, néha úgy érzem kerül, máskor meg tudom hogy nem...

2011. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!