Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy utolsó ribanc vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy utolsó ribanc vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Amúgy barátságos kedves jó humorú értelmes művészi lány vagyok, de sokat dugok kb havonta mással mert egyszerűen imádok szexelni. Jah és 4es 5ös tanuló vagyok. Egy hónap és 21 leszek. A szüzességem az exemmel vesztettem el 17 évesen egy évig voltam vele. Nah?
2011. máj. 28. 05:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Miért váltogatod havonta a pasikat? Ha lenne egy stabil kapcsolatod nem lenne elitélendő, de igy....megvan a véleményem
2011. máj. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem is törekedsz arra, hogy megtarts magadnak valakit hosszabb távra?
2011. máj. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
de nemsokára majd arra törekszem ...
2011. máj. 28. 05:47
 4/31 anonim ***** válasza:

Szerintem hogy így belegondolsz és tudatosult benned ez a dolog, magyarán tisztábban vagy azzal amit csinálsz határozottan azt kell mondjam hogy egyáltalán nem.

Azok a ribancok akik csináljak és ki is használjak a pasikat minden fele képen,de maguknak beképzelik hogy így van jól és hogy hatalmuk van minden pasi felet mert nekik mellük van meg stb.


jó az irány csináld magadnak míg jól esik,hiszen nem túlélni kell ezt a villogat hanem élni benne csak okosan.xD

Nekem szimpatikus ez a mentalitás amit itt 3 sorba leírtál.

2011. máj. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
10%

Az vagy,de nimfomániás is.

Komoly párkapcsolatra ne is gondolj,mert nem fogod kibírni egyetlen férfi mellett. Neked mindig kell majd a változatosság,mert ezt igényled.

Csak arra ügyelj,hogy ne tedd tönkre mások kapcsolatát.

2011. máj. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Megjegyeznem külön 06:18-nak hogy ne dramatizálja túl ezt a dolgot....
2011. máj. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Hát... ami a komoly kapcsolatot illeti, a pasik nem szokták komolyan venni az ilyen ku.rvákat, csak arra használják őket, amire valók. :)
2011. máj. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
semmit. vannak ilyenek, te Ilyen vagy. :)
2011. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

csak fiatal vagy. nem gáz.

a lényeg h óvatosan szexelj..

2011. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Sztem igen ribanc vagy,

Havonta váltogatni, azért az kicsit gáz.

2011. máj. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!