Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy utolsó ribanc vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy utolsó ribanc vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Amúgy barátságos kedves jó humorú értelmes művészi lány vagyok, de sokat dugok kb havonta mással mert egyszerűen imádok szexelni. Jah és 4es 5ös tanuló vagyok. Egy hónap és 21 leszek. A szüzességem az exemmel vesztettem el 17 évesen egy évig voltam vele. Nah?
2011. máj. 28. 05:26
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
12:48 egyetértünk:)
2011. máj. 28. 13:14
 22/31 anonim ***** válasza:
Csak aztán pár év múlva kiméld meg a kedves válaszolókat a buta kérdeseidtől hogy nem tudod majd ki a gyereked apja, na meg a nemibetegséggel kapcsolatos kérdésektől, vagy attól hogy kihasználnak a pasik és mit tegyél, de ha igy történik valamelyik is a felsoroltak közül akkor azt mondanám hogy meg is érdemled, felnőtt nő vagy viselkedj ám ahhoz méltóan, keress magadnak egy szexcentrikus pasit aztán vele a nap minden percében szexeljetek de ne váltogasd havonta.Mindenkivel lefekszel aztán mikor odakerülsz hogy majd komoly kapcsolatra vágynál mindenkinek meg lesz rólad a véleménye
2011. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom az ilyen lányokkal - mindenki a maga sorsának a pogácsa. Bár nekem nem kellene ilyen csaj.


24F

2011. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mondom én hogy komplexusos, többnyire azok élnek ilyen életet.
2011. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Hát ha már egy fiu megteheti akkor én is...

Nemibetegségem sosem volt és nem is lesz, mert igényes férfiakkal kezdek és gumival védekezünk. Csak olyannal fekszem le akit egy ismerősöm sem ismer tehát távol a lakhelyemtől. Nem is híresztelem a dolgot. És amint ki éltem magam majd leállok de igazatok van lehet jobb lenne egy kapcsolat.

2011. máj. 28. 16:22
 26/31 anonim válasza:

Szerintem,aki azt írja h ribanc vagy tuti h nő és elég pókhálós neki vagy csúnyácska kategória,akit sokan nem vágtak még gerincre.Szexelj ha neked jólesik,bárkivel és bármikor,persze illik védekezni!

24/F

2011. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 24éves f válaszolónak: nem pókhálós és nem is tartozom a csúnyácska kategóriák közé, nem havonta váltogathatnám az új pasikat hanem naponta, de mégsem teszem, és nem azért mert nem kivánom a szexet, sőt nagyon is szexcentrikus vagyok, de csak egy partnerrel, és igenis elitélem azt az illetőt úgy nőben mint férfiban aki ilyen gyakran váltogatja partnereit,és itt nem az irigység szól belőlem,hiszen bármikor megtehetném ugyanezt, pusztán csak figyelembe veszem hogy a környezetem milyen vélemennyel lenne rólam ha azt tenném amit a lány. Nem tudom te hogyan állnál egy olyan helyzethez amikoris alakulofélben lenne egy kapcsolatod és körülötted az összes pasi a csajról beszélne hogy mindenki lefeküdt már vele...neked ezekután lenne hangulatod komoly kapcsolatot létesiteni vele? mert nekem forditott helyzetben nem, sajnos a mai világban körül vagyunk véve ilyen emberekkel mint te és a kedves kérdező...ezért tart ott a világ ahol tart,de meg szerencse akadnak elvétve nem hozzátok hasonlóak is, de mindenki úgy éli az életét ahogy neki jólesik, mi itt csak véleményezünk aztán ha megfontoljátok meg, ha nem akkor nem, nekem igazán mindegy
2011. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
RE "Kedves 24 éves fiú".Miért van az h ilyen fórumokon mindeni olyan jó kislány??nem azt akarom mondani h te nem vagy az de 90%ban bekamuznak ide.sajnálom h nem látom olyan rózsaszínnek a világot mint te,ez lehet h annak is betudható h nem ugyanazokat a dolgokat látjuk a környezetünkben.ha neki jól esik meg nekem is h havonta mással csinálja,attól még nem lesz ribanc.szerintem!még mindig jobb h most kiélje magát mint 30 évesen,gyűrűvel az ujján.sajnos,munkámból kifolyólag naponta találkozok olyan 30+ nőkkel,akik eljönnek kikapcsolódni(fiatal srácokkal kefélni részegen) barátnővel vagy egyedül,amíg a férjük otthon van gyerekkel vagy melózik.szerintem ezek a ribancok és sajnos ők vannak többségben!!!
2011. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Épp ez, a környezetemben is sajnos mindenki igy viselkedik de ez nem jogosit fel arra hogy sodródjak az árral. Az is igaz hogy inkabb most élje ki magát mint 3o évesen házasság mellett,csak az a gond hogy aki igy viselkedik, az házasságban sem lesz különb...de mondom engem ez nem érint, én csak véleményt nyilvánitottam, mindenkinek szive joga eldönteni hogyan alakitja az életét
2011. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

21 éves nő már nem gyerek.

Hiába védekezel gumival 100% védelem nincs.

A tanulmányi eredményed és a szüzességed elvesztése senkit sem érdekel. Egyszerűen te buta vagy.


"sokat dugok kb havonta mással mert egyszerűen imádok szexelni."


Azért mert szeretsz szexelni, nem kellene havonta váltogatni a partnert. Én is szeretek szerelmeskedni, de nekem évek óta egy partnerem van.



Tuti, hogy ez amit leírtál nem te vagy, az egész csak kamu vagy pedig egy olyan lányt jellemeztél akire nagyon féltékeny vagy,mert ő kell a férfiaknak te pedig nem.

2011. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!