Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy utolsó ribanc vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy utolsó ribanc vagyok. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Amúgy barátságos kedves jó humorú értelmes művészi lány vagyok, de sokat dugok kb havonta mással mert egyszerűen imádok szexelni. Jah és 4es 5ös tanuló vagyok. Egy hónap és 21 leszek. A szüzességem az exemmel vesztettem el 17 évesen egy évig voltam vele. Nah?
2011. máj. 28. 05:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
elég gáz vagy pont mint a volt bnőm csak ő még rosszabb volt mivel minden nap más szopatta meg más dugta igaz nyitott kapcsolat volt de a belem kifordult tőle amikor ezt elújságolta és ráadásul büszke is volt rá büdös ribanc na nem baj adtam neki... 24/f
2011. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
szerintem is ribanc vagy
2011. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz, és nem vagy ribanc emiatt, ne viccelj, a havonta 1 pasi nem számít soknak

érthető, h 21 évesen szeretnéd élvezni az életet

2011. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
67%

Nem a ribanc rád a megfelelő kifejezés. Én nem ítéllek el, nincs is jogom hozzá. Vágom, hogy szereted a szexet, ezen nem is csodálkozom, mert tényleg egy csodálatos ajándéka az embernek. Csak azzal van gond, hogy fűvel-fával csinálod, és ilyen könnyedén odadobod magad mindenféle srácnak, férfinak. Ezek szerint a szerelem nem sokat nyom a latba a szex esetében nálad, pedig annak kellene lennie az alapja. Azt meg csak sajnálhatod, hogy a szüzességedet 17 évesen odadobtad az exednek, mert 1 év az nem sok idő, míg együtt voltatok. De visszacsinálni már semmit nem lehet. Változtatni viszont mindig lehet! Én azt tanácsolom neked (tényleg, szeretettel), hogy próbálj meg nem szexcentrikusan párkapcsolatot kialakítani. Előbb alaposan ismerd meg a kiszemeltedet, és ha szerelem fog fűzni hozzá, és ŐT IS HOZZÁD, akkor már minden rendben van. Lehet engem most itt lekonzervatívozni, bibliásnak nevezni, de én fenntartom azt az álláspontomat, hogy a szexnek csakis házasságban, KETTŐ darab ember (gyengébbek kedvéért: 1 NŐ és 1 FÉRFI) között van helye. Azért van annyi válás, azért van annyi kiégett, boldogtalan ember, mert mindenki elkezdi már hajszolni az élvezeteket, a szexuális örömöket tizenévesen, és mire felnőtté válnak, kiégnek, kétségbeesetten keresik a boldogságot szerelemben, szexben, de nem találják. Van, akinek az élete megy rá erre. Ha megfogadod a tanácsom, igyekszel változtatni a mostani helyzeteden. Találj először egy olyan fiút/férfit, aki illik hozzád, érett (mind testileg, mind szellemileg), aki nem a testedet akarja, hanem téged magadat - úgy, ahogy vagy. A testedet és lelkedet együtt: az egész valódat. Ha találsz egy ilyen embert, ennél csodálatosabb dolog nincs! Na, az ilyennel már nyugodtan szexelhetsz, tartós kapcsolatod lesz és nem érzed majd magad ribancnak (ne is legyen ilyen érzésed). Kívánom, hogy találd meg a boldogságot! A szerelmet, a társadat, a majdani házastársadat! És ha megtaláltad, utána jöhet a szex egészen nyugodtan!!! Meglátod, sokkal jobb lesz, mint az eddigiek akármelyike is volt!

A legjobbakat!

2011. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
jól nézel ki? :D
2011. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Mivel nem találok egy olyan lányt aki értékeljen, mind nézhetek ki jól meg bármi...én fiúban is úgyanazt csinálnám mint te...hetente vagy havonta feküdnék le csajokkal.Ha már ugyis rohadt szerencsétlen vagyok szerelem terén, akkor legalább igy éljem ki magamat.
2011. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%

- Én csak azt nem értem, hogy ennek az egésznek mi a jó büdös franc köze van a tanulmányi eredményedhez? :D Csak mert attól, ha valaki teszem azt rib*nc vagy k*rva, attól még ugyan úgy lehet okos és jó tanuló, nem? Szóval akkor mit akartál azzal, hogy eldicsekedtél a jó jegyeiddel? :D


- Nem tartalaka r*bancnak. A te helyzeted sokkal gázabb. Aki így viselkedik az nem r*banc, hanem komoly önértékelési és személyiségi zavarai vannak, akár fiú, akár lány az illető. Ülj le és gondolkodj el magadban, hogy miért nem értékeled önmagad semmire, miért van elrontva az életed egy része, ki bántott, miért csak az extravaganciával tudsz kitűnni. És főleg: hogy miért jó neked a "rongy" szerepe. Miért jó neked a bohóc szerepe. Ennyit tudok tanácsolni.

2011. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ha a másik félnek nem gáz,hogy csak a szexre kell neked és érzelem nélkül kihasználod akkor nem vagy gázos.
2011. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Itt a honap vege, ha mar esedekes egy uj partner irhatsz nekem privit :D
2011. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%

Szia. Én pasi vagyok 17 éves és hasonló életmódot élek mint te. Visszaélek a lányok naivitásával és a kinézetemmel.

Csak ebben a korban nehezebb rávenni egy lányt a szexre. Emiatt hazudnék ha azt mondanám h havonta mással szexelek, de a lényegen, a szándékon nem változtat..

Sztem nem vagy ribanc. Ezt az irigy, féltékeny lányok és a kielégítetlen srácok mondják csak rád, akik ettöl függetlenül megismernének közelebbröl..

Csak mivel ezt nem tehetik, mérgükben leribancoznak..


Sztem ennyi.

Amíg nincs párkapcsolatod, vagy gyermeked, csak magadért vagy felelös, igy nincs semmi gond az életviteleddel.

2011. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!