Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt egy lány akit régen nagyon szerettem, teljesen oda voltam érte, el is mondtam neki hogy szeretem, ő viszont azt mondta nekem hogy nem tud szerelmes lenni senkibe sem. Ennek már vagy fél éve, nehezen, de túltettem magam rajta. Megfogadtam hogy soha nem fogok szerelmes lenni senkibe sem, Egyépként a lánnyal barátok lettünk és azóta is rendszeresen beszélek vele. A sors fintora, hogy a sulinkba egy lány álítólag belém esett, a legjobb barátnője mondta el nekem hogy szeret. Alány nem igazán tetszik, de értékelem benne azt hogy volt bátorsága ezt csak így megüzzeni. Már énsem tudok szerelmes lenni, de nem szeretném ha ez a lány ugyanazt átélje amit én.
2011. máj. 28. 11:08
 1/5 kurbi ***** válasza:

Semit ilyen felfogással h nem szeretsz bele senkibe, emos vagy bazki vagy mi?

Értékeld már az életet amit kaptál :/

2011. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Emós? xD Igaz nem ismersz, de ha igen tudnád hogy ez nem igaz. Én csak fontosabbnak tartok más dolgokat a szerelemnél. Én eggyáltalán nincs világfálydalmam. Vagy mitom én micsoda.
2011. máj. 28. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig nincs mas valasztas itt sem. Ugyanaz a helyzet. Nagyon rendes lehetsz, hogy igy gondolsz arra a lanyra aki szerelmes lett beled, s igy torodsz vele, az erzelmeivel. Te tenyleg megerdemled a boldogsagot. En helyedben beszelnek vele, elmondanam mit erzek, ugy hogy ne bantsam meg a kicsi lelket. Nem hiszem h jo otlet lenne jarni vele.. hiszen az neked lenne rossz mivel nem jon be. Mindig ugy kell iranyitsd az eleted, ahogy neked megfelel. sok szerencset
2011. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

11:24

Igazából ez a lány, még nem eggyáltalán nem ismer. Eddig még soha nem beszélgedtem vele. Lehet hogy ha megismerene rájönne hogy egyáltalán nem illik velem össz. Elég fura fiú vagyok :D Szerintem sokminden van bennem ami taszítja a lőányokat xD

2011. máj. 28. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:

"de értékelem benne azt hogy volt bátorsága ezt csak így megüzzeni." Épp ezaz. Miért üzeni? Ez nem bátorság, ez gyávaság. Ha tényleg bátor lenne, eléd állna, és elmondaná. Ha pedig azt állítod, hogy nem nagyon ismer, akkor nem beszélünk szerelemről. Max plátóiról... És, ha egyszer neked nem jön be, akkor ezt el kell neki mondani. Persze finoman... Az életben mindig vannak csalódások, ezt a lánynak is át kell élni egyszer-kétszer.

A másik lány: Ha egyszer sikerült kialakítanod egy baráti viszonyt, és azt mondod, hogy túltetted magad rajta, akkor nincs gond.


Olyan pedig nincs, hogy nem tudsz szerelmes lenni. Egyszer biztos eljön a nagy Ő. Csak várni kell.

2011. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!