Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanotok kellene a parotok es a szuleitek kozt akkor melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Én egyértelműen a páromat. Tudjuk, hogy örökre együtt leszünk, majd lesz közös házunk és mopszunk stb. A szüleimre meg nincs szükségem. Egyikükkel csak nyárom találkozom a másik meg csak púp a hátamon.
2009. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
hány évesek vagytok?
2009. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
A szüleidet,mert másra nem számíthatsz.Az idő meg majd megoldja a problémát.
2009. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi leszünk együtt örökké és nálam nem igaz, számíthatok a szüleimre. A jövőre gondolva meg biztos, hogy nem anyuci szoknyája mellett akarok lenni. Már most is önálló vagyok, nincs rájuk szükségem. 18L
2009. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%

20:18-as de gyerek vagy még :)) De tök édi, ahogy lázadozol :))


A szülőket, bármilyen rossz is a viszony közöttünk. Ez hatványozottan igaz egy kiskorúra.


Felnőtt korban (erősen 20 felett!) ha ilyen kérdés felmerül, akkor is mérlegelni kell. Mert az a nagy (tini)szerelem egyszer véget ér.


Az életet kaptad a szülőktől, örökre hálával tartozol. Ki tudja, mikor szorulnak a segítségedre? Kedves 20:18-as kommentelő fog még a véleményed változni :)

2009. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
tyűha..nem egyszerű kérdés.. de a páromat választanám..és amilyen sűrűn csak tudom, meglátogatnám a szüleimet..
2009. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

21:00


nem rossz a viszonyunk, csak nincs rájuk szükségem, a mérlegelés már jópár éve megtörtént, akkor is tudtam, hogy a jövőben nem tudok rájuk támaszkodni és jobb lesz, ha teljesen független leszek tőlük, azt meg mégis én tudom, hogy milyen a párkapcsolatom és nem is lázadozok, mert nincs mi ellen, egy házban élünk, de ettől még nem kell foglalkoznunk egymással, mint 2 idegen úgy vagyunk már egy jó ideje

2009. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
Figy ez attól függ, h milyen korúak vagytok és h milyen kapcsolatban vagy a pároddal. Én a páromat választanám (házasok vagyunk), de a te helyedben a szülőket, mert kiskorúak vagytok, nem tudtok megélni magatok és egy ilyen kapcsolatra nem lehet építeni - mi van, ha szakítotok?
2009. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!