Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy férfi így köszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy férfi így köszön el a nőtől?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác. Néha felhív, beszélgetünk, de nem a szerelemről.


Én vágyok rá, hátha bejövök neki és lehet valami. De utólag pl úgy köszönt el telón, hogy szia szia jó legyél. Ilyet eddig nem mondott.


Ez nem baráti duma? Jó legyél... :(


2011. máj. 29. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha többet akarsz tőle akkor a személyes jelekből próbáld kideríteni mi a helyzet kettőtök között, és ne az elköszönésből. Véleményem szerint jelentősége az elköszönésnek nulla, puszta tiszteleti dolog, és mögötte a gondolat megint más.


Köszöntem már el barátnőmtől Csá-val is de csak poénból, viszont ő meg véresen komolyan vette... Szóval csak lazán.

2011. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez ma már szokásos, semmit nem jelentő elköszönés. Ettől még sok mindent érezhet. Ha akarsz tőle valamit, többet, mint barát, akkor ezt jelezd valahogy neki. Legyél kicsit rámenősebb. De ne tolakodó. Provokáld.
2011. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pl szándékosan mélyen néztem a szemébe hosszan, amikor hozzám beszélt, ő is azt tette, és mosolygott közben.
2011. máj. 29. 09:12
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem jött zavarba. Állandóan mosolyog, de nem tudom leszűrni, hogy nekem szól-e vagy alapjáraton, mert ő mosolygós típus.
2011. máj. 29. 09:12
 5/16 A kérdező kommentje:

Csak azért furi, mert soha nem mondott semmi ilyet, amikor letette a telefont, csak hogy szia stb.


Most meg hozzátette, légy jó. Megütötte a fülem.

2011. máj. 29. 09:14
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves Első,


Kifejtenéd mire gondolsz konkrétan? Miből vegyem észre? Nehéz, ő mindig jókedvű , nem tudom így, hogy nekem szól-e a dolog.

2011. máj. 29. 09:15
 7/16 anonim ***** válasza:

Áááá szerintem ne lovagolj azon az egy szón. Nekem volt olyan barátom, aki mikor együtt voltunk, mintdig így köszönt el, hogy "jó légy, vigyázz magadra". De amúgy a családjától meg a barátaitól is.

Lépj inkább a tettek mezejére, és valóban provokáld! Olyankor bárkiről könnyen ki lehet deríteni, hogy bejössz-e neki (veszi a lapot) vagy nem igazán (hárít). Több értelme van, mint annak, hogy egy elejtett szóból próbálod kitalálni az érzelmeit. Egy szónak nincs ekkora jelentősége, max. csak a filmekben.

2011. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De hogyan provokáljam finoman, nem akarok rámenősnek hatni?


Nem vagyok jártas a pasizásban, adnátok ötletet?

2011. máj. 29. 09:23
 9/16 A kérdező kommentje:
Borzasztó, ránézek és úgy megcsókolnám.
2011. máj. 29. 09:26
 10/16 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva találkozunk. Nem randi, hanem olyan helyre megyek, ahol ott lesz, de nem leszünk egyedül.
2011. máj. 29. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!