Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Félreismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Félreismer engem a lány!

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, akivel baráti viszonyban vagyunk, semmi több, és az a probléma, hogy totálisan félreismer engem, ugyanis azt hiszi, hogy prűd vagyok, szenteskedő,és emiatt nem akar velem komolyabb dolgokról(pl szex) még beszélni sem. Szerintetek már késő, vagy még tudathatom vele valahogy, hogy nem vagyok álszent?

Én fiú vagyok, és mind a ketten felnőttek vagyunk már bőven...


2011. máj. 29. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Sohasem késő. Csak ne hirtelen változz meg, mert az elriaszthatja. Fokozatosan. Egy egy megjegyzés, aztán több. Ezt mindenki el tudja fogadni. Főleg, ha ez számára. illetve a szemében előnyös változás.
2011. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana tudni h miért tart prűdnek és álszentnek?

Egyáltalán honnan tudod h így van?


Nekem van egy pát ismerősöm akik tényleg prűdek és álszentek és én sem vagyok hajlandó velük beszélni kb semmiről, de szexről pláne nem. Viszont jó okom van rá, mert ők tényleg azok...

De ha te nem vagy az, akk miért gondolja h az vagy???

L/19

2011. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért gondolja, hogy az vagyok, mert tudja, hogy vallásos családban nőttem fel, és emiatt egy hamis kép alakult ki benne rólam. :/
2011. máj. 29. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Bontsd le szép fokozatosan ezt a hamis képet.
2011. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha csak a családod a vallásos akkor neked még nem kell szenteskedőnek lenned. Ha viszont nem vagy az, akkor ennek látszódnia is kell! Vmit tuti h rosszul csinálsz, mert nem túl megnyerő a kisugárzásod. Azt írod h a csaj más régóta ismer...akkor h lehet h ilyennek ismer, ha valójában nem vagy olyan??? Nem hiszem, h a szüleid miatt szűrte ezt le.
2011. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!