Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy srácot, gyakran beszélünk telefonon, mindig ő keres engem.


Mindig erről-arról csevegünk, tehát rólunk semmi nem kerül szóba.


Én azonban megszerettem őt, és őrülten vágyom rá, hogy megérinthessem, csókolhassam és kívánom minden részemmel.


Mit tegyek? Nem hiszem, hogy érez valamit, én viszont egyre többet.


2011. máj. 29. 20:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Ez most ugy hangzik mintha még sosem találkoztatok volna személyesen....


Egyébként ha találkoztok akkor személyesen milyen sűrűn találkoztok?


Egyébként kérdezd meg tőle, "hogy szerinted én milyen ember vagyok, és hogy te mit érzel irántam vagy érzel e egyáltalán valamit??" ....szóval valami hasonlót..

2011. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Dehogynem, találkozunk, csak sajnos 2 hetente. :(


Álljak egy férfi elé, és punk-tum kérdezzem meg? Lehet ez nem valami jó ötlet.

2011. máj. 29. 20:28
 3/36 anonim ***** válasza:

Igen! Állj elé!


Szerintem elég idő eltelt ahhoz, hogy lépjen már valaki valamit!!!


ÉS ő látszólag nem mer vagy csak besz@ri!


Lehet h még hónapokig menne ez így kettőtök közt és lehet h hiába várnál....


Szóval ha akarsz végre valamit megtudni vagy előrébb jutni akkor tedd ezt!

2011. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Hogyan is kívánhatnám, ha nem ismerném.


Ránézek és fantasztikus érzés fog el. Imádom a belsejét, a mosolyát, a humorát.

2011. máj. 29. 20:31
 5/36 A kérdező kommentje:

Most lehet, hogy hülyén hangzin, de nem merem. Egyébként is összefutunk rendszeresen egy helyen. Nem aarom ki írni a körülményeket, de a lényeg, hogy 2 hetente találkozunk, és sajna nem vagyunk kettesben. :(


Telefonon elég gyakran beszélünk. Heti 2 alkalom. De olyan is volt már egszer, hogy 3-szor hívott fel egymás után, hogy még ezt meg ezt elmondaná stb. Nem tudom. Nőként hülyén jöhetek ki a vallomásból, főleg, ha nem kedvel.

2011. máj. 29. 20:34
 6/36 anonim ***** válasza:

Akkor pedig ne sz@rozz te lány!!! :)


Lépj! :)


Mert lehet , hogy várhatnál még évekig...mert ő mulya..


Szóval ismered, lépj! Ne várj ha akarsz valamit!

(Ha csak tetszene neked de nem ismernéd akkor azt mondanám h NEM a nőnek kell lépnie, de már ismered ezért hát nem ciki)


Ja, és csupa jó indulatból cseszegetlek! Remélem nem sértettelek meg...:) 26/f

2011. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Elhiszem h nem mered....


De figyu, ha nem kérdezed meg akkor én szerintem ő sosem fog rátérni a lényegekre...


Szóval ha meg akarod tudni hogy kedvel e akkor kérdezd meg!

Mert mondom lehet hónapok fognak eltelni feleslegesen....


Ámde még is hol szoktatok összefutni, és hány évesek vagytok?

2011. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Annyit ismerek belőle, amennyit telón megtudtam. Személyesen állandóan humorizál, mosolyog.


Egyszer elérte egy "ürüggyel", hogy összefusunk. De akkor elárulom, egy suliba járunk. Kellet neki valami, el akart hozzám jönni érte, de mivel ott voltam. Nem jött neki össze, csak egy gyors tali a bátyám jelenlétében, mert pont az autóban volt. Arra jártunk és megálltunk neki. :)


Pillanatok alatt ott termet, mert kb 10 perc után hívott, hogy hol vagyok, mondtam azonnal ott leszünk, épp haza tartottunk. De jó lett volna egyedül lenni. :)

2011. máj. 29. 20:41
 9/36 A kérdező kommentje:

Levelezős vagyok az egyik egyetemen és ő is oda jár.


30 éves, én 22.

2011. máj. 29. 20:42
 10/36 anonim ***** válasza:

Szerintem megkéne próbálnod olyan szituátciót létrehozni hogy kiderüljön hogy mi a helyzet.

Mondjuk elmehetnétek valahova szórakozni (nem feltétlen kettesben) szerintem ha szórakozni vagytok akkor elég könnyű lenne közelkerülni hozzá a szórakozásalatt értek kertiparti, nyársalás, mozi, biliárd, disco....

Vagyis akármi.

2011. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!