Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú sok csajt meghúz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sok csajt meghúz az menő, ha egy csaj sok pasival lefekszik az k. rva, ribanc. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Jól van ez így? (20/F csak a barátnőm felháborodott ezen múltkor és kiváncsi vagyok mások nézeteire)
2011. máj. 30. 13:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát azért én ismerek nem egyetlen egy nagyon csinos lányt akik sokan megdöngetnék és mégsem teszik meg:) mégis megmondják a másikra, hogy egy k_rva. Nincs ebben semmi irigység. Na jó a férfiaknál meglehet, de lányoknál nem hinném hogy irigység. Megkaphatna sok férfit, de nem olyan típus. Meg én nem sem irigykedem azokra a férfiakra, mert megkaphatnak minden nőt. Nem irigykedem rájuk, mert nem akarok olyan lenni mint ők. Ha irigységet néznénk inkább a lányokra vagyok, mert ő nekik könnyebb. Talán mégis jól mondtad csak fordítva van az az irigység?:) De jó elképzelés.
2011. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

ma 15:35


Úgy értettem, hogy a lány barátnői azért irigyek, mert a lány egy adoniszi férfinak adta oda magát. Avagy, egy adoniszi férfi tette a magáév. Nézőpont kérdése csak. Ugye. :)

2011. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nem nem úgy értem:) na mindegy:D szerintem jó az ötlet csak fordítva;)
2011. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

ma 15:44


Fordítva, azaz?

2011. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélem a nőket akik sok férfival feküdnek le. A nők is megérdemlik az élvezeteket. Másrészt én nem is vágyom párkapcsolatra, csak szexre, szemét dolog lenne ha szex után elítélném a nőt.

21F

2011. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Az irigység... köszi ezennel megvan a megoldás... hihető hisz a lányok irigyek h ez a csaj milyen sok pasinak bejön
2011. máj. 30. 18:44
 17/25 anonim ***** válasza:
Pedig nem irigyek a nők ezért. Ha valaki lek*rváza a másikat azért fáj neki, mert ő róla van szó. Egy nő nem irigykedik egy k*rvára, na ne röhögtesXD
2011. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a k*urvázást nem a nők találták ki. Pont a fiúk azok, akik arra törekednek, hogy minél több lányt megfektessenek és később mikor komoly kapcsolatot keresnek akkor ők mondják, hogy "nem akarják egy k*urvával összekötni a sorsukat"

És később számít ,hogy hány fiúd volt. Én legalábbis ezt tapasztalom a környezetemben.

2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg az irigység az oka. Gondoljunk bele egy kicsit... Ha egy fiú mindenkit megdönget, a haverjai "tisztelik" (valamilyen szinten felnéznek rá), mert ez arra enged következtetni, hogy nem rossz pasi az illető. Ezzel szemben a lányok lehordják mindenféle sz*pós k*rvának mindenkivel összefekvő társukat, mert valahol fáj nekik, hogy őket nem tartják elég jónak ahhoz, hogy közösüljenek velük. Természetesen a fiúk és a lányok is irigyek, csak másképp élik meg a dolgot.

Amúgy szerintem a srácok - érthető módon - nem nézik jó szemmel, ha egy csaj "r*banc" - és ugyanez vonatkozik a lányokra is. Ergo a fiúk elítélik az ilyen lányokat és a lányok szemében is "hímr*ngyó" lesz a mindenkivel töcskölő srác. Szóval ez kölcsönös.

Persze én csak a nagyátlagról nyilatkoztam, természetesen vannak kivételek is, tehát nem mindenkire vonatkozik az, amit most leírtam.

2011. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Bele se gondolok, mert nem irigyek. Én nem vagyok irigy férfi társaimra. Ha meghúznak sok nőt akkor tegyék, nem érdekel. A nő nem lesz irigy rá, mert ő nem akar k*rva lenni, ennyi. Ha a nő tiszteséges akar lenni és nem ribanc akkor miért irigykedjen rá?
2011. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!