Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valaki szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki szeretet hiányos?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én éppen az vagyok, és talán emiatt mindenkibe "beleszeretek", de ezek nem szerelmek, csak vágyakozások.

Megtudhatom hány éves vagy?

2011. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
15f, tudom nem ebben a korban kell kijelenteni hogy nekem nem lesz senkim satöbbi, mert tudom hogy lesz csak idegesít :/
2011. máj. 30. 21:29
 13/14 anonim ***** válasza:

20:29-es vagyok ismét. :)

Én is 15 éves vagyok, csak lány. Volt egy időszakom, amíg nagyon el voltam keseredve emiatt, de már úgymond beletörődtem, hogy egyedül vagyok, magányosan. Persze még mai napig vágyom egy társra vagy csak egy barátra.

2011. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is az vaok. Szeretet hiányos lehet vki úgyis h van Pasija, mindig bújok, sosem elég az ölelésből simogatásból..
2011. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!