Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek változhat még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változhat még? (ld. Lentebb)

Figyelt kérdés
ha egy harmincas pasinak nincs barátnője, és azt látod rajta hogy nem is hiányzik nő az életébe...változhat még ez nála? rájöhet még hogy jó lenne valakivel együttélni??
2011. máj. 31. 16:26
 1/6 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Az hogy egy pasi megvan nők nélkül nem jelenti azt hogy nem hiányzik neki.
2011. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már ennyi időt lehúzott egyedül, akkor nem biztos.

De akármi megtörténhet.

Amúgy ismerek én is olyan embert, aki 30-40 évesen hiányolja maga mellől a családot, de mindig rájön, hogy igazából csak az idill hiányzik neki, nem a veszekedések az asszonnyal, nem a hisztiző gyerekek.

2011. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.!


régóta nem volt neki barátnője, és ha elmegyünk valahová (pl.moziba) nem szokta megnézni a nőket, mint pl. a másik 2 haverja akik ott vannak. nekem ez olyan fura.

az a baj hogy eléggé tetszik, sőt szerelmes vagyok belé, és nem tudom hogy megérné e 'várni rá'..

2011. máj. 31. 16:41
 4/6 anonim válasza:
ha beléd szeret
2011. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy ez a "ha ennyi évig nem akarta elkötelezni magát akkor már nem is fogja" ez hülyeség. Nem kortól függ sztem. Hanem egy-egy eseményhez köthető. Van aki alapból fiatal korától kezdve úgy érzi, neki család kell, feleség/férj és gyerekek. Van, aki meg nem érzi rögtön, csak egy idő után, pasiknál ez lehet akár 30 évesen is, nekik az még bőven belefér időben a gyerekvállalásra is, sőt akár 35-36 évesen sincsenek elkésve. Tulajdonképpen akár 40-50 évesen is lehet gyerekük, az hogy fel tudják-e nevelni az már más kérdés. De őket nem szorítja az idő, úgy mint a nőket. Szóval azt akartam mondani, hogy van olyan aki alapból családot akar, van aki csak idővel, ha már kitombolta magát. De van olyan is, aki évekig úgy gondolja, hogy neki a karrier, a pénz, a siker a fontos, az teszi boldoggá nem a család. Aztán történik valami az életében és hirtelen rájön, hogy amiről azt hitte boldoggá teszi nem számít, és inkább lenne családja mint pénze, karrierje. Ez megtörténhet 20, 25 vagy 30 évesen is, vagy akár még később. De azt megmondani, hogy a te "pasid", akiről írtál melyik típus... Hát nehéz. Ezt nem lehet tudni. Lehet holnap úgy ébred, hogy neki család kell, de lehet hogy élete végégig így marad. Egyébként szerintem olyan nincs, hogy egyáltalán nem érdeklik a nők (feltéve, hogy hetero) maximum csak csalódott és most nem kapálózik annyira egy kapcsolat után. de mindenkiknek szüksége van egy társra. Azok akik nem akarják elkötelezni magukat is vágynak egy társra, ha nem is állandó társra, de egy laza kötetlen kapcsolatra, amiben a másik nem telepszik rájuk tuti. Egy olyan kapcsolatra ahol nem fenyeget a veszélye annak, hogy házasságot várnak tőlük. Szóval nem hiszem, hogy nem nézi meg a nőket, max csak nem olyan látványosan. Vagy épp olyan időszaka van amikor jobb neki egyedül, de biztos nézelődik azért. De az hogy veled összejöjjön, nekem nem túlzottam tűnik esélyesnek. Persze ki tudhatja előre, lehet hogy épp te leszel az aki majd előcsalogatja. Vannak férfiak és persze nők is akikben akkor jön elő az elköteleződés, ha megtalálják az igazit.
2011. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

elég nehéz a helyzetem vele kapcsolatban, mert a tesójának (aki egyébként nagyon jó haverom) tökre bejövök, és sokan azt hiszik hogy nekem is tetszik.

szóval ha esetleg akarna tőlem valamit akkor nem hiszem hogy lépne a fent leírtak miatt. de lehet alapból nem is tetszem neki.

2011. jún. 2. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!