Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem magam néha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem magam néha egy semmirekellőnek?

Figyelt kérdés

Hirtelen nagyon rossz kedvem lesz néha.Most is ez történik.

Ilyenkor csúnyának érzem magam,semmirekellőnek,kihasználtnak,egy kis senkinek.

Mások szerint nem vagyok csúnya,de én teljesen átlagon alulinak érzem magam,főleg olyankor,mikor unalomból pl. elkezdem Kim Kardashian és hasonló nők képeit nézegetni :(

Nincsenek barátaim,sajnos nem találom meg a közös hangot a mostani lányokkal.Elnézést a kivételnek,de a legtöbb korombeli lány szexről,pasikról,piálásról és buliról beszélgetnek,amikhez én nem igen tudok mit hozzászólni.

Barátom van,fél éve,csak rá számíthatok,de bennem van az érzés,hogy bármikor elveszthetem,mert esetleg lecserél egy szebbre,jobbra.Sajnos az ezelőtti tapasztalataim miatt párkapcsolatok témában,nem tudok már szinte egy férfiben sem megbízni.

Ilyenkor a legnagyobb vágyam az,hogy bárcsak meghalnék vagy lennék gazdag,gyönyörű,lennék valaki ebben a világban,hasznos része legyek a társadalomnak.

19/L


2011. máj. 31. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az baj szerintem hogy te a pasikra építed fel az életed,

attól még te lehetsz egy értékes ember hogy nem egy gigantikus bombázó vagy. Nem törődj annyira ezekkel a dolgokkal, építs karriert és fejleszd az önbizalmad.

Gondolj bele ha te nem hiszel önmagadban akkor kifog?!

2011. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, vagyunk még ezzel így páran :(
2011. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali

Én tudom miről beszélsz.Ellentétben veled nekem nincsen barátnőm akibe kapaszkodhatnék viszont van pár barátom akikben bízni merek.Néha napján hazafele menet gondolkodok azon ,hogy mi lenne ,ha a hídról lefele nem fékeznék és egyenesen 1 autóba rohannék?(pont így van kialakítva az út..)

Szépséggel kapcsolatban meg sajnos nem áldottak meg mint téged..


Viszont azt tudom neked mondani tapasztalatból ,hogy a szépséggel a gazdagséggal csak gond van.Az egyik barátom aki lány és modellként dolgozik azt mondta ,hogy nagyon utálatos dolog a szépség sokszor.

Túl szépnek sem jó lenni gazdagnak sem..A legjobb átlagosan szépnek és közepes életszínvonalon élni.


Én is elítélem a mostani lányokat akiknek az az életcéljuk ,hogy egy adoniszhoz hozzámenjenek legyen 1 szeretőjük és a föléjük fizessen mindent nekik pedig ne kelljen dolgozni.


Minden jót kívánok

20/f

2011. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csúnyának érzed magad, akkor drága tegyél már érte vmit h ne legyél az. Itt a jó idő egy kis barnulás szép bőr, pakolások, stb.. ha a testeddel nem vagy elégedett akkor irány futni biciklizni ugráló kötelezni felülés, fekvőtámaszt csinálni! Hidd el látható lesz az eredmény és képzeld ez mind ingyen van. Semmirekellőnek érzed magad segíts otthon szüleidnek még többet! Ha közelben élnek nagyszüleid segíts nekik.

Most komolyan szerinted a pénz segít? Bizonyos mértékig!

16-17éven keresztül laktunk egy kis házba egy csomóan nagyszüleim, anyám apám, én tesóm, és még egy két rokon nem volt csak egy kis lyuk szobám és igen minden este sírtam h bár meghalnék bár ilyen olyan lenne az életem igen voltak képzeletbeli barátaim ami elég szomorú 16éves koromig. Pedig voltak barátaim de ők nem látták ilyen rossznak a dolgot rengeteg sérelem ért nem testileg hanem lelkileg, addig nem is volt barátom még el nem költöztünk és tudod mi a fura h amikor becsukom a szemem akkor rengetegszer gondolok vissza h milyen jó is volt ott lenni együtt élni, mert úgy érzem akkor több ember voltam mint most vagyok sokkal többet segítettem voltak céljaim álmaim rendesen tanultam ami vicces volt h csak akkor tanulhattam amikor már mindenki elaludt ez kb este 8-9fele volt ez van sajnos és tapasztalatból mondom neked nem boldogít a pénz és addig míg szar körülmények között éltem velem volt isten sajnos most már kevésbé érzem őt és sztem ez is nagyon fontos h Istent találjuk meg.

Nem hiába vagy olyan amilyen és én semmi féleképpen nem lennék öngyilkos persze ahogy írtam megfordult a fejemben de ez gyengeség VEDD már észre könyörgöm h a sátán csinálja ezeket. Nem szabad neki engedni meg kell látni a szépet mindenben. Így visszagondolva az a 16-17 évben is most már megtudom látni a szépet!:)

2011. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Paránytrilla ***** válasza:

Nagyon megértelek! Nekem is vannak depressziós időszakaim.

Kérlek, ne nézegesd szép (fotosoppolt) nők képeit! Semmi értelme. Ha valami nem tetszik magadon, változtass. Ha csak szimplán nem tudod, mi a bajod, ülj le, és írd le két oszlopba: mi az, ami szép rajtam/amit szeretek magamban és mi az, ami csúnya rajtam/nem szeretem magamban. A nemszeretem oszlopból amin tudsz, változtass. És kicsit merengj el a jó tulajdonságaidon.

Ha semmirekellőnek érzed magad, akkor vegyél erőt magadon és tégy valami hasznosat.

És tudatosan ne merülj bele az önsajnálatba. Ha érzed, hogy jön a rossz gondolat, tudatosan tartsd távol magadtól, tereld el a gondolataidat, kösd le magad valamilyen tevékenységgel. És nagyon fontos: legyenek barátaid. Ne a párod legyen a mindened. Hidd el, egyszer meg fogja unni, ha a barátnőkre tartozó dolgokat is - jobb híján - vele akarod megbeszélni...

Fel a fejjel! :)

26L

2011. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanígy vagyok ezzel :/ És én is 19 éves vagyok, lány.
2011. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!