Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek tetszik ha egy lánynak van nyel pc-éje? :$

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és most fogom nem sokára megcsináltatni.. Van pasim és nem tudom hogy neki tetszene-e a pc,így megkérdezem tőletek h nektek tetszene-e ha a csajotoknak lenne-e nyel pc-éje?! (Bocsi,hogy a szerelem témába írtam a kérdést .. xD )
2011. máj. 31. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
rohadtul nem, olyan undi csókolózás közben a hideg fém, és a ha a foghoz ér az grrrr... érted...
2011. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Végülis jah.Sztem még fiatal vagy hozzá, de végülis a te dolgod, meg jobb mint a tetkó.. :D
2011. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt tőle kellene megkérdezned. Ha tudtán kívül csinálod, neki sem fog tetszeni szerintem.......
2011. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesített..... csajt aznap ismertem meg buliba de elég is volt... az nem olyan jó puha :D
2011. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nyelven biztosan nem, amúgy nincs gondom vele ha máshol van
2011. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha egy számítógép van a szájában? na az gáz :D
2011. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Brutál nagy szád lehet ha belefér egy pc...és csak a gép,vagy billentyűzettel-egérre-monitorral,kompletten??? :)


Inkább piercinget rakass,és írj normálisan.

2011. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen PC asztali vagy notebook vagy esetleg IMAC ?
2011. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Furi mert sok olyat halottam hogy a pasiknak ez izgató is.. Ja és ha leszop*om a pasimat az nem fáj neki a pc miatt?
2011. máj. 31. 21:29
 10/17 A kérdező kommentje:
*piercing XD
2011. máj. 31. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!