Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon idióta dolog, ha egy nő ezt teszi egy férfival?

Figyelt kérdés

Ismerek egy szórakozóhelyről egy srácot. Nem rég ismerem. Leginkább ott szoktunk találkozni. Mindig váltunk egy-egy szót.


Hülyének nézne, ha nőként elkezdenék felé közeledni? Úgy értem amikor pl mobilon beszélünk, elmondanám neki, hogy nagyon kedvelem, gyakran gondolok rá stb. Nem vagyok egy kezdeményező típus, de úgy érzem, ő az a férfi, akit nem engedhetek elmenni.


Szerintetek lököttnek találna, hiszen pár hete ismerjük egymást és nem is olyan alaposan.


De nem akarom, hogy eltünjön az életemből. Mit tegyek szerintetek?


2011. jún. 1. 08:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
sztem is jó,aranyos! Sok sikert,ügyi legyél :)
2011. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
És ha sikerül neki akkor mondd, hogy ünnepeljétek meg!
2011. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi, na akkor ezt be is vetem, remélem kijön rá a lépés. :)


Az ünnepeljük meg kicsit sok lenne még szerintem.


Amúgy olyan nehéz dolog ez, én nagyon sajnálom a férfiakat. Nagyon nehéz lehet kezdeményezni, nem tudod tetszel-e neki. Akkor meg kellemetlen, hogy bepróbálkoztál. Értitek mire gondolok. :)

2011. jún. 1. 12:54
 14/18 anonim ***** válasza:
aha teljesen megértelek! Sztem az ünnepeljük meg mondat is mehet,nem nyomulós...hajrá csajé :)
2011. jún. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Csak egy gond van. Nem tudom, hogy van e párja. Soha nem beszélt róla, nem is látom nővel. De nem tudom.
2011. jún. 1. 18:28
 16/18 anonim ***** válasza:
uhh,esetleg valam közös imerős? Facebook?iwiw? Ott van családi állapot. Vagy ha felhív max megkérdezed h mitszolt a barátnőd? Jó esetben azt mondja h semmit,mert nincsen.
2011. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nincs közös ismerősünk. Iwiw-en láttam, ott nincs kitéve állapot, DE csak 1 kép van kint, egy ünnepségről, amin egyedül van.


Feltételezem, akinek van párja, tesz fel közös fotót.

2011. jún. 1. 18:59
 18/18 anonim ***** válasza:
valószínü,hogy tesz fel közös fotót...akkor fogalmam nincs hogyan kellene kideríten felhívjam?megkérdezzem?XD.
2011. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!