Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megutálna bármelyik férfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutálna bármelyik férfi, ha ezt tudná meg rólam?

Figyelt kérdés

Sajnos huszonévesen együtt kell élnem az anyámmal, mert egyszerűen nem találok munkát. Mellette levelezős egyetemista vagyok.


Volt már egy párom. Neki is majd meg haltam mire bevallottam, hogy hol élek, és hogyan.


A ház elég ramaty, nincs benne fütdőszoba, lavorban kell mosakodnom. Wc csak kint van.


Istenem, hogyan mondjam ezt el megint. Nem vagyok rá képes. Szeretem ezt a fiút, de nem tudom neki ezt elmondani, annyira szégyelem, meg fog utálni egy életre.

Annyira fáj, hogy emiatt fog elhagyni. Nem tehetek róla, sajnos az anyukám sem, alig kap valamit. Én mindent megteszek, de folyton csak alkalmi munkát kapok. Nme tudok mit tenni ellene.


Szerintetek hogy mondjam ezt el? Már azon gondolkodtam, inkább nem megyek bele jobban a kapcsolatba, nem akarom, hogy senkiházinak nézzen.


Már-már szándékosan hárítom a találkákat, csak azt ne lássa hol élek. Pl nem engedem, hogy haza vigyen, mondván még dolgom v


2011. jún. 1. 16:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
el kell mondani, ezen nincs mit szégyelni, igaz egy kicsit bensőségesebb kapcsolat kell a fiúval, hogy tényleg megértő legyen és ne bunkó, aki elmondja mindenkinek. Erről nem te tehetsz, de becsülendő, hogy szeretnél rajta változtatni!
2011. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 skarma ***** válasza:
100%

Ahol laksz, az hozzátartozik az életedhez. Nem akarod, hogy igazán ismerjen a párod? Ha tényleg szereted, légy vele őszinte, de a legfontosabb, hogy fogadd el, hol vagy. Nem lakhat mindenki luxuslakásban.

Adj egy esélyt a párodnak, ha szeret, a lakhelyed kicsit sem fog számítani neki. Legyél pozitív!

2011. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Ha igazán szeret, akkor nem fog, hanem inkább segít neked.
2011. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy szégyelled magad miatta,de hidd el nem kell,nem mindenkinek adatik meg a gazdagság. Sablon szöveg tudom, de ha igazán szeret, akkor úgy fog elfogadni ahogy vagy,és nem fogja érdekelni hogy nincs nagy házatok,és nincs sok pénzetek. Ha emiatt elhagy, nem is szeret, és csak a pénzre hajt. Az nem boldogság lenne. Mivel mindketten próbáltok dolgozni,de nem jön össze semmi állás, ezért nem kell szégyenkezned. Azt kellene szégyellned, ha dolgozni sem akarnátok,éheznétek, koszban élnétek.
2011. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Smartguy86 ***** válasza:

Ha valóban szeretitek egymást, akkor alapfeltétel, hogy elmondod. Ő se véletlenül kezdett veled, el fogja fogadni, ha amúgy minden rendben van. Nem jöhet mindenki ugyanolyan családból!


Az, hogy 20 éves korod fölött otthon laksz, az szerintem tök elfogadható - hiszen sokan vannak így, meg amúgy is, minek költöznél albérletbe, így legalább az egész fizetésedet elteheted jobb időkre!


A munka kérdése: van végzettséged? Tanulj meg egy nyelvet, vagy kettőt, és azzal már jól el tudsz boldogulni mindenféle munkakörökben akár érettségivel is. Ha felsőfokú végzettséged is van, akkor próbálkozz többet, más-más taktikákkal - biztos össze fog jönni!

2011. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit szégyellni. Ha igazán tetszel neki vagy netán még szeret is akkor ez egyáltalán nem akadály. Arról senki sem tehet, hogy a szüleinek mennyi pénze van, a mostani helyzetben pedig nagyon nehéz állást találni. Én is huszonéves vagyok, édesanyámmal élek, minket sem vet fel a pénz(bár mondjuk fürdőszobánk azért van) és volt már nagyon tehetős barátnőm és egyáltalán nem éreztem, hogy emiatt lenézett volna. Szóval ha a srácnak ez a problémája akkor örülj neki, hogy ilyen hamar kiderült, hogy mennyit ér mint ember. Fel a fejjel és sok sikert.
2011. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld magad, nem lehet mindenkinek luxus körülményei.

Vállald fel nyudodtan, adj magadnak esélyt. Ha el is hagy ezért, akkor ne bánd azt a percet mikor elhagy. Majd jön egy másik, aki őszintén fog téged szeretni úgy ahogy vagy.

csak fel a fejjel. Legyél őszinte, és ne hagyd hogy ilyenek miatt magadba zárkózz! Mert akkor azt később fogod megbánni, hiszen ott vannak a lehetőségek, de nem használod ki őket. Sosem jutsz előrébb, csak egyre mélyebbre..Tudod te is jól, hogy ez így nem megoldás!

Légy egy kicsit határozottabb, és ha legközelebb valakivel komolyabbra fordul akkor őszintén mond el neki hogy hol laksz. Ha őszinték az érzelmei, nem fogja zavarni hidd el. Sok szerencsét hozzá!

2011. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Smartguy86 ***** válasza:

Ha talpraesettebb srác, akkor egy fürdőszoba kialakítása sem lehet akadály neki :) anyagárban meg is van.


Ha szeret, veled marad, és megpróbál segíteni is. Ha nem szeret, akkor tök mindegy, mi a helyzet, nem éri meg sírni miatta...

2011. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Anyukám beteg. Rokkantnyugdíjt kap.


Én tanulok, mint írtam, egyetemre járok, de addig semmit nem érek az érettségimmel. Egyszerűen sok helyről vissza sem hívnak és megőrülök tőle. Még csak annyit sem, hogy bocsánat nem.


Most jelentkeztem egy olyan iskolába is mellette, ahova ha bejutok, megoldódik ez a problémám. Ha minden igaz, sikerülni fog.


Tudom, hogy be kell vallanom, csak azt nem, hogyan. Ti is írtátok, hogy ezek olyan dolgok, amik egy komoly kapcsolatban elmondandók, de én még csak ismerkedek vele, viszont nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni.


Az előző páromat egyáltalán nem érdekelte, imádott nálunk lenni és láttam is rajta. Sőt élt is itt egy darabig, pedig otthon is lehetett volna a "luxusban".

2011. jún. 1. 16:47
 10/23 A kérdező kommentje:
16:46-os, na azt nem engedném meg neki. Nekem nem a pénze kell, hanem ő. Én úgy gondolom, ha ő lenne így, nem érdekelne, mivel a jég hátán is ellenék, csak ő ott legyen.
2011. jún. 1. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!