Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megutálna bármelyik férfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutálna bármelyik férfi, ha ezt tudná meg rólam?

Figyelt kérdés

Sajnos huszonévesen együtt kell élnem az anyámmal, mert egyszerűen nem találok munkát. Mellette levelezős egyetemista vagyok.


Volt már egy párom. Neki is majd meg haltam mire bevallottam, hogy hol élek, és hogyan.


A ház elég ramaty, nincs benne fütdőszoba, lavorban kell mosakodnom. Wc csak kint van.


Istenem, hogyan mondjam ezt el megint. Nem vagyok rá képes. Szeretem ezt a fiút, de nem tudom neki ezt elmondani, annyira szégyelem, meg fog utálni egy életre.

Annyira fáj, hogy emiatt fog elhagyni. Nem tehetek róla, sajnos az anyukám sem, alig kap valamit. Én mindent megteszek, de folyton csak alkalmi munkát kapok. Nme tudok mit tenni ellene.


Szerintetek hogy mondjam ezt el? Már azon gondolkodtam, inkább nem megyek bele jobban a kapcsolatba, nem akarom, hogy senkiházinak nézzen.


Már-már szándékosan hárítom a találkákat, csak azt ne lássa hol élek. Pl nem engedem, hogy haza vigyen, mondván még dolgom v


2011. jún. 1. 16:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Soha nem tudna érdekelni, h. egy lány milyen házban él...

feltéve, ha:


1) nem látszik egyből, h. bennem is a pénzt látja

2) akar előbbre lépni abból a közegből...


Kedves Posztoló!

Te egyetemista vagy - a kérdés meg is van válaszolva. Fogd ezt úgy fel, mint egy kapcsolati tesztet (egyébként nem is rossz) - feketén-fehéren kiderül, h. milyen a kapcsolat... Ha emiatt elhagy, akkor hidd el még jobb is.... :-/

2011. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

net nélkül nem is nagyon lehet élni főleg nem felsőoktatásban

ha nem egy piperkőc nyomi hanem normális pasi akkor nem fogja zavarni, sőt én szeretem is néha mikor ilyen környezetben vagyok kicsit eltávolodva a modern világ gyökérségeitől, kell az néha

2011. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Van netem? Havi 4 ezer ft-ról beszélünk, amire meg szükségem volt az egyetem miatt. A fürdő kialakítása legalább 1 millió ft. Van egy kis különbség.


Pár hónapot lehúztam külföldön operátorként. Tudod mire volt elég az összeszedett pénzem?


Tartozás kifizetés, anyának az ezeréves hűtő helyett egy új + 1 szekrénysor, egy étkezőszett és egy ágy. Mert ezek nagyon kellettek már a régik helyett. Ennyire volt elég a több havi gürizés.

2011. jún. 1. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!