Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes tarskereses-milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes tarskereses-milyen jelekbol veszed le, hogy az illeto hazudik, vagy eppen csak szorakozik?

Figyelt kérdés
Esett mar meg veled, hogy netes tarskereses alkalmaval hulyebe, vagy hazug disznoba botlottal? Milyen jelekbol vetted le?
2011. jún. 1. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
annyira durva helyzet nem volt.. a jelenlegi páromat is ott ismertem meg :)
2011. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bejelöltem a barátait is őket is jobban megismertem és próbáltam/ok..infokat kihúzni belőlük aztán össze vetem azzal amit ő mond:D nézem az üzenőfalát mit ír kinek stb..facebookon belűl.

Most is ilyenbe vagyok..

2011. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
átlag emberismerettel..., vagy ugyan úgy mint irl, ott is ugyan úgy lehet valaki hazug... :)
2011. jún. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, 21 éves.


csajokespasik.hu

1. eset:

Stella volt a keresztneve, levelezgettünk, ilyen semmitmondó válaszokat kaptam tőle, hogy aha, persze, hogyne... majd mondott valamit, hogy az oldalon csak bunkók vannak, meg naponta 6 levelet kap, erre mondtam, hogy ne mondjon ilyet, mert én nem vagyok az, majd mondta hogy jó de úgyse vagyok az esete, de "attól még beszélget velem szívesen..." -.-


2. eset:

A lányt Dórinak hívták, ő maga küldött nekem pókot, elkértem az msn címét, az msnen vagy 10 percet beszéltünk, másnap meg már Törölt Felhasználó volt. Az ilyen minek regisztrál fel ha nem veszi komolyan?


3. eset:

A csajt Zsuzsinak hívták, rövid levelezgetés után msneztünk, már facebookok is bejelöltük egymást, és randit szerveztünk jövő hét szerdára. Természetesen vasárnap este lemondta. Első indoka: helyes vagyok, de sokat kell tanulnia és nem is tudja, minek regisztrált fel. Második indok: voltaképpen hagyományosan szeretne ismerkedni és EGYÁLTALÁN NEM szeretne megismerni, még véletlenül se történjen "baj". P*csa.


4. eset:

A csajt Timinek hívták, de abban a városban tanult, ahol én. 1 hét msn-es ismerkedés után 1 nappal a randi előtt közölte, hogy másvalaki tetszik neki, és hogy ez így túl könnyű volt. (Áhh értem, szóval ő az a fajta r*banc, aki szereti ha belé rúgnak, semmibe nézik, átverik, megcsalják?)


4. eset után elég volt a mókából, véglegesen töröltem a felhasználónevem.


parom.hu

1. eset (5. eset):

Megismertem egy Noémi nevű lányt, azt mondta hogy szimpatikus vagyok, szívesen megismerne. Msn-eztünk vagy 10 napig. Úgy volt, hogy randizunk, de aznap esett az eső ott, ahol lakott. Ebben nem hazudott, mert a fél országban esett. Az elmaradt randi után facebookon letiltott szó nélkül. SMS-ben megmondtam neki, hogy undorító emberekkel mint ő jobb is, hogy nem lett ebből semmi. Válasza: Legalább megkíméltem egy "újabb" csalódástól.


6. eset: chat.hu

Megismertem egy Nóri nevű lányt, összesen 1x találkoztunk, aztán sorozatos hazugságaiba belebukott egy véletlen folyamán, amikor azt hazudta, hogy az apukája Pesten kórházban van, majd ők is odamentek. Anyja számát tudtam, mert smst küldött a telójáról, sms-ben is kitért rá, majd rá 1 héttel felhívtam a számot, és az egyik osztálytársa vette fel a telefont. Az sms-ekben olyanokat írt, hogy szeretlek, hiányzol, már nagyon szerettem volna veled találkozni stb...


7. eset: IWIW

A csajt Kingának hívták, dumáltunk facebookon is, majd msnen, és 24 órán belül TALÁLKOZÓT BESZÉLTÜNK MEG. Ha nem jön el, letiltom. Eljött. Utána is volt egy randi!

Aztán cumi. Indok: nem vagyok magas srác, ezért nem akar járni velem. Még 1 pasija se volt... kicsit sajnálom, mert nem nagyon lesz!


8. eset: Visszamentem az exbarátnőmhöz, Angélához.

A sorozatos átcseszések után újból kezdtem belül többet érezni a lány iránt, majd rögtön összejöttünk. Simán igent mondott. És ami a legjobb: Szeret! :)


Ennyit a netes társkeresésről, ha nem ment el ettől a kedvetek, akkor jó regisztrációt kívánok nektek valamelyik retardált, degenerált randi oldalon!

Remélem jó fizetős oldalt fogtok ki, hátha 6 ezer lesz a havi számla. :)

2011. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!