Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A bulizós, menőbb, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A bulizós, menőbb, vagy az otthonülő, visszafogottabb csajokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Az egyértelmű, hogy egyéjszakás kalandra az első a nyerő, de komoly kapcsolatra? A bulizós csajokra se kellene szerintem úgy tekinteni, mint egyértelműen r.bancokra... én is eljárok bulizni, de ha lenne egy komoly kapcsolatom, a barátom sokkal fontosabb lenne. De van-e egyáltalán esélye nálatok komolyabb kapcsolatra egy ilyen csajnak? mert én eddig azt figyeltem meg, hogy inkább a visszafogottabb lányoknak sikerült rendes kapcsolatot kialakítania fiúkkal. És a külső mennyire számít? Ha divatosabban öltözködik, máris csak szexre jó? :S
2009. nov. 8. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Amit leírtál csak 1 része egy lány tulajdonságainak. Ezen kívül még rengeteg dolog számít, hogy kivel milyen távra tervezünk.
2009. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%

Legyenb menő sztem,öltözködjön kirívóan,maximálisan adjon a külsejére,legyen csinos,szeressen sportolni,nem lehet rajta felesleg.Nem szeretem a visszafogott nőket.

Ezek az alapelvárások nálam.


22F

2009. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, gyakran járok barátokkal bulizni, és észrevettem, hogy mióta ez megy, azóta könnyűvérűbbnek néznek a fiúk és 90%-ának csak "arra" kellenék. Aki bulizni jár, az már nem is lehet komoly kapcsolatok terén? Míg nem jártam úgy bulizni, komolyabban vettek. Ugyanez van azóa, mióta divatosabban öltözködök. Épp ezért érdekelne, alapvetően mit részesítenek előnyben a fiúk.
2009. nov. 8. 14:28
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Ezt azért érzed, mert ha kirívóbban öltözködsz (ahogy mondjuk buliban szokás), akkor egy pasinak beindítod a fantáziáját, ezért sokan nem tudják magukat visszafogni - mondhatnám, hogy beindítod a dugási ösztönt.

Viszont mondom, hogy a bulik között is van különbség: nekem a buli az amikor beülünk valahova piálni és beszélgetünk. Másoknak az, ha egész éjszaka rázza magát, vagy ugrál egy koncerten.

És én a csendesebb csajokat jobban szeretem, mint a "menőbbeket". Mert én magam is ilyen vagyok talán azért.

És úgy is lehet szexi egy csaj, ha nincs kinn mindene, ezt most megmondom...;)

18F

2009. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Ne foglalkozz vele h csak meg akarnak dugni, hidd el egy idő után megtanulják majd h Te nem vagy az a lány legalábbis ha nem hagyod magad..

nekem is van egy lány ismerősöm sőt több ilyen h kirívóan öltözködnek,buliznak mindig, aztán azt gondoltam h majd egy két bulin belül megkaphatom őket, hát nem így történt, kb fél éve ismerem őket de még senkinek nem hagyták magukat, és azóta nagyon is tisztelem őket ezért:)

2009. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

vicces, ahogyan sugárzik a férfi sztereotípiákról alkotott női kép a kérdésedből:) ez alapján mi férfiak olyanok vagyunk, mint a számítógép:) 0 vagy 1

nem ilyen egyszerűen megy, ahogyan gondolod

2009. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egyértelműen csak a visszafogottab csajok jönnek be, más félének nem sok esélye van, legalábbis komoly kapcsolatra nem.

Túl sok bulizós, menő csajjal volt dolgom, ismerem a többségét milyen. Persze, nem mind rib.nc...csak a 80%-a.

22/f

2009. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan megy? Persze csajként én ezt nem nagyon értem, épp ezért tettem fel a kérdést... néha előfordult már buliban, hogy odajött egy srác, csókolóztunk, én persze nem gondoltam, hogy csupán a szexre megy, volt már, hogy így jöttem össze fél évre egy sráccal. Aztán amint megtudtam, hogy csak "arra" hajt az illető, közöltem vele, hogy elfelejtheti. De van, aki azóta is próbálkozik, hiába a visszautasítás. Nem értik meg, hogy a külsőségek ellenére valaki lehet komolyabb is? Soha nem voltam benne egyéjszakásokban, max. csókig jutottam egy este alatt valakivel, ami szerintem még nem jogosít fel senkit, hogy k.rvának nézzen.
2009. nov. 8. 15:08
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem az a lényeg, hogy buliban hogy öltözöl, hiszen a buliba bulisan kell felöltözni :)A lényeg az hogy a buliban ismerkedsz.


Ha buliban szedek fel egy csajt, az általában csak arra kell. Ha komolyabb kapcsolatot akarok, akkor max a telfonszámát, email címét kérem el vagy mégjobb ha megbeszélek vele egy randit másnapra. Abból már lehet valami.

2009. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Márpedig ha diszkósribinek öltözöl, akkor vállald azt is, hogy annak fognak nézni és bizony bepróbálkoznak. Az öltözékeddel azt reprezentálod, hogy te egy ilyen lány vagy, a ffiak meg jóhogy lecsapnak rád, ezen nincs mit felháborodnod. A pasik mércsak ilyenek, csibém.

23 N

2009. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!