Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexualitás miért káros?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás miért káros?

Figyelt kérdés
Bibliát, koránt stb. nem nem fogadok el, konkrét érvelés kellene.
2011. jún. 5. 21:37
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
30%
Miért káros, miért hibás? Mert mint mondottam nem lehet gyereked. Pszichés meddőség.
2011. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg hibás, mert ellenkező nemhez kéne vonzódni, hogy a DNS-t tovább örökítsd, így találta ki a természet.
2011. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
36%
Bár károsnak nem káros, szerintem. De nem természetes, igenis "hibás".
2011. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
75%
Na és azzal, h nem tudunk gyereket nemzeni, kit károsítunk meg???????????
2011. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
44%

Nem tartom annak, csak a sok barom elvakult náci gondolja úgy h a faj fenttartást akadályozzák. Aminek nem hogy örülne a kis magyarországotok. 1x azért sírtok mert nincs gyerek utánpótlás máskor meg a túlnépesedés miatt.

18/F

2011. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért mondtam, hogy nem káros :D
2011. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez most úgy érted egészség ügyileg: ha nem tágítanak ki akkor bevérzik a végbeled,a másik meg ha nem mosod ki a spermát(amikor beléd élvez a párod) akkor hasmenésed/rosszul léted lesz+ aktus után fájni fog a hátsó feled.

ha úgy érted hogy az embereknek mi a baja: szerintem a Biblia úgy bele ivodott az életünkbe hogy ezt bünnek tekintjük.. amikor szerintem nincs velük gond(mondjuk nem is vagyok hívő):/

2011. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Engem inkább az érdekelne, hogy hogyan ártanak másoknak? És hogyan terjesztik, mivel buzdítanak rá?
2011. jún. 5. 22:06
 19/44 anonim ***** válasza:
81%

Gyerekek, van fogalmatok miről beszéltek?

Van meleg ismerősötök? Hány van? Milyen viszonyban vagytok? Hányszor szoktatok beszélni? És miről?

Gondolkodjatok el ezen...

És hogy mi természet ellenes, az jó kérdés, az állatvilágban is van homoszexualitás, és akkor az öszvér is természetellenes mert nem tud szaporodni. Pedig szegény csak megszületett.


Ezt az egyik kérdésnél olvastam és heteró lány létemre eléggé megfogott:

"Sokan de nagyon sokat pont nem akarunk problémát magunknak és a másiknak, nem csinálunk balhét a melegségből, mi sem akarunk mást csak nyugodtan élni.

És senki ne mondja rám ismeretlenül mert néhányan felvonulnak hogy rossz ember vagyok vagy hasonlók. Nem is ismer, nem is tudja, hogy amikor egy párt látok csókolózni az út közepén és a srác még jól megfogdossa a lány seggét akkor mit érzek. Hogy én soha nem mehetek végig kézen fogva az utcán a barátommal. Minden bulizós este után mikor kimegyünk az utcára úgy kell tennünk mintha idegenek lennénk. Mintha nem is szeretnék egymást. Mintha valami bűnös és elítélendő lenne a mi kapcsolatunk. Csak hogy más szemében ne keltsünk utálatot gyűlöletet és haragot.

És mindenki higgye el nem én vagyok az egyetlen ilyen meleg."

2011. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Arra elfelejtettem válaszolni, miért káros: a meleg ember számára szokott káros lenni, más számára nem. Mert néha a sok ember aki legtöbbször tudatlan egy senkinek, egy hibás, szemétbe való embernek érezteti a meleg társát. Mert hogy ő természetellenes.
2011. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!