Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexualitás miért káros?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás miért káros?

Figyelt kérdés
Bibliát, koránt stb. nem nem fogadok el, konkrét érvelés kellene.
2011. jún. 5. 21:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
24%
Ha nekem apám meg anyám mind2 férfi lenne én rögtön felakasztanám magam amint feltudnák mászni a létrára és ha tudok kötelet kötni!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
A Wikipedia nem szaklap, laikusok írják, és gyakorlatilag azt írnak bele, amit nem szégyellnek. Pl. az angol Wikipedia SZDSZ szócikke alatt az izraeli zászló szerepelt, és Fodor Gábor neve helyett Fodor Gabriellát írtak, utalva homoszexualitására. Olvass pszichológiai szaklapokat/cikkeket.
2011. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
52%
bizony a wiki legtöbbször szart se ér, bárki átszerkesztheti.
2011. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
51%

Mi van? Mert két azonos nemű szülője van ezért depis? Hahóóó hol éltek? Itt már az ország 60-70 százaléka depis, ha nem több. Pedig Magyarországon nem 60-70 százaléknak azonos neműek a szülei.

Áhh nem is töröm magam, komolyan nem tudom hol él néhány ember, hogy áltudományos dolgokat hoznak fel és még bizonyítani is próbálják.

2011. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként, a 81%-os ma 08:05, honnan veszed, hogy nem védekeznek? Belegondoltál már, hogy nem egy tiszta helyre dugják a micsodájukat, és pont ezért ő rendszeresebben védekeznek. Azért a meleg nem a hülye szinonimája és a tini sem az. Tehát mindenki tudja, hogy nemi betegségek vannak és hogy elkerüljük védekezni kell.

Úgyhogy már megint egy olyat szólt be valaki amihez remélem nincs sok fogalma. ( mármint hogy nem meleg mert ha tapasztalatból mondja akkor sajnálom, ha meg nem ennyit is ér a véleménye. Komolyan néha ezért tart itt Magyarország hogy olyan dolgokba is beleszólnak az emberek amiről fogalmuk sincs.)

2011. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Nos, onnan veszem, hogy a homoszexuálisok közül kevesen védekeznek, mert ez a tapasztalat. Az egészségügyben dolgozom, lassan orvos leszek, és van pár nagyon jó barátom a bőr és nemi beteg gondozóban. Ott mindig vannak belső felmérések, és megdöbbentő adat, hogy a homoszexuális emberek közül 10/9 azt válaszolta, hogy egyáltalán nem védekezett! Amikor rákérdeztek, hogy miért, a válasz, mert úgyse lehet gyerekünk, és gumival amúgy sem élvezetes... De nem csak nálunk ez a helyzet, bárhol csinálnak ilyen felmérést, mindig azt találják, hogy a homoszexuálisok sokkal kevesebbszer védekeznek. Szomorú adat, de sajnos reális. Már dolgoznak ki programokat arra, hogy javítsunk ezen az arányon (Pl. vannak homoszexuálisoknak szóló prospektusok, hogy miért kell védekezni, és milyen betegségeket kaphatnak el, illetve javasoltuk, hogy a meleg szórakozóhelyeken legyen mindenhol óvszerautomata). Természetesen itt sem lehet azt mondani, hogy az összes homoszexuális ennyire figyelmen kívül hagyja, de ha homokba dugjuk a fejünket, azzal senkinek sem segítünk, Magyarországon a nemi betegségekben sajnos még mindig vezetnek a férfi homoszexuálisok.
2011. jún. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
68%

Már megint nem teljesen értem mit akartál mondani. Figyu szerinted azért kerülnek nemi beteg gondozóba, mert védekeztek? Azt kellene megnézni, hogy a nemibeteg gondozóban hány meleg és hány nem meleg beteg van és onnan lehet leszűrni információt. Mert persze hogy aki beteg az nem védekezett... Ez olyan mintha azt mondanád, hogy 10 emberből 9 embert beteg az új influenzától, mert nem oltatták be magukat. De ez nem adat, hogy a népesség hány százaléka nem oltatta be magát...


Én is hirtelenjében felmérést készítettem a meleg ismerőseim között (18 ember) és vagy nem vallják be de egy sem mondta, hogy gumi nélkül csinálná egy " ismeretlennel".

2011. jún. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
51%
Mármint az orvosi osztályon 10 emberből 9 az influenzától beteg.
2011. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Az egyetem jóvoltából csináltunk már ilyen felmérést az egyik tantárgyra. Persze lehet mondani, hogy 100 meleg sem reprezentatív (melegbárba mentünk, meg fórumokra írtuk, így jött össze ennyi), és ott is ez volt az arány. Szóval a nemi beteg gondozós tapasztalatot ez is kiegészítette. Jó dolog, hogy te felelősségteljes melegeket ismersz, csak sajnos úgy tűnik nem ők az átlag, ezért kell külön "melegprogramot" kitalálni, hogy felhívjuk a figyelmet rá.
2011. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
76%

A válasz megírásának időpontja: 06-05 23:05

"23:01 de az nem tudatos döntés."


Mégis honnan veszed, hogy az, ha valaki meleg vagy biszex lesz, az tudatos döntés? Elárulom neked, roh*dtul nem én döntöttem el, hogy biszex legyek, nem is akartam, nem is kértem, akkor milyen tudatosságról beszélsz?


--->Ezzel az egy mondatoddal megmutattad, hogy semmit sem tudsz a kialakulásáról és annak okairól. Tehát mielőtt hülyeséget írsz, talán vissza kéne venni és utána nézni dolgoknak...

2011. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!