Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha férfi létemre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha férfi létemre nem sminkelem magam, nem járok kozmetikushoz, nem melíroztatom és vasalom a hajam, nem borotválom a lábam és a hónaljam, továbbá nem szedem ki a szemöldököm?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jó de a legtöbb férfi nem bodybuilder basszus... Egy normál férfinek legyen már szőre... xD
2011. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Legyen persze, nekem van is. Csak egyből ne általánosíts, ameddig nem tudsz mindenről.
2011. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 okéokésokés ***** válasza:
kozmetikus meg a borotválkozás nem árt:)de egyszer úgyis divat lesz a neandervölgyi/kromanyoni.....
2011. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem ciki. az viszont ciki, ha az arcod úgy néz ki mint egy szőnyegbombázás utáni tájkép. vagy ha a hajad zsíros csimbókokban csüng. ha a hónaljkutyádat nem dezodorozod és folyton a strandon mutogatod. ha nem ismertél magadra, teljesen rendben vagy :)
2011. jún. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Érzem a kérdés maró gúnyát! Mesteri... Magam sem csináltam volna jobban.
2011. jún. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Ciki, h ilyet kérdezel. Ennyi.
2011. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne ciki! Ha még emellett a lányokhoz is vonzódsz, akkor pedig egyenesen ásd is el magad! (irónia volt) :D
2011. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Joco901019 ***** válasza:
Nem ciki de én szoktam borotválni a hónaljam és néha kiszedetem a szemöldököm, mert nagyon vastag, de ez a maximum. A sminkelés meg a hajvasalás na az szerintem már nem egy férfihez illik.
2011. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki. én a felsoroltak közül csak a szemöldököm szedem ki, de csak középen mert összenőne, valamint a kilógó szálakat. de ha vékonyabb és ritkább szemöldököm lenne akkor azt is hagynám a fenébe. Hajvasalás, sminkelés b.zis szerintem. ha kozmetikushoz jár egy férfi az se gond szerintem, főleg ha nagyon pattanásos.
2011. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!