Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit? Vagy csak rosszul érzem?

Figyelt kérdés

3éve ismerek egy fiút, nekem régen nagyon tetszett de ő fel sem figyelt rám, bár nem mutattam ki hogy tetszett.3ével idősebb tőlem, van barátnője körülbelül 2éve, de a lány elhanyagolja, nem foglalkozik vele.

Nekem azt mondta hogy nem tudja már mit érezz, engem pedig folyton dicsér, kérdezte hogy én vonzódom e hozzá és hogy bejön-e nekem, én mondtam hogy helyes, kérdeztem hogy és én neki, írta hogy nem kifejezés na és hogy eléggé beindítom.

Néha félreérthető dolgokat érzek, egyik például hogy akarna tőlem valamit ha biztos lennék, és ott merné hagyni a lányt, a másik hogy szexet akar, harmadik pedig hogy lehet nem is akar semmit, hanem csak hülyít.

Na ez nehéz és bonyolult ügy.


18/L


bocsi ha értelmetlen


2011. jún. 5. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bonyolult. Teljesen standard... Rengeteg hasonló kérdés van illetve volt már itt és erre is csak azt lehet felelni, hogy nem lehet megbizonyosodni erről csak akkor, ha elmered engedni az "egodat" és megpróbálod, aztán majd kiderül mi is volt. Én mondjuk könnyen beszélek, mert én simán leírom ezt annak, akivel már ilyen viszonyban vagyok, mint mondjuk te vele...Elmondanám neki, hogy ha szeretne valami komolyabbat akkor tessék szépen szingli lenni és utána találkozhatnánk valamikor aztán majd alakulhat valami, ha úgy akarom. Az úgy akarom rész kell oda, nehogy túlságosan nyeregbe érezze magát a fickó, hiszen te csak egy lehetőséget adsz neki arra, hogy megmutassa neked a valódiságát.
2011. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!