Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy 15 éves lány már 2. találkozón lefekszik egy pasival (24) igaz azóta is együtt vannak?

Figyelt kérdés
nem tudom mi van a mai fiatalokkal nem értem ezt az egészet
2009. márc. 19. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szemétség a srác részéről..

Én nem tudnék 1 15éves lányhoz hozzá se érni abban a helyzetben.

Bár a csaj is sötét lehet mint az éjszaka és befolyásolható..

2009. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
háát az deakkor sem értem nem tud gondolkozni egyszerűen sajnos
2009. márc. 19. 14:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Normális-e??

ez kicsit aggasztó... a fiú is hülye mert kihasználja a lányt, a lány még hülyébb mert haggya neki...

2009. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A pasi nem normális, a csaj meg annyira fiatal (és biztos szerelmes)! Ilyen korban max egykorúval (tehát kevésbé tapasztalt egyénnel) kellene szexuális életet élni...vagy azzal sem.
2009. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
meg az előző pasijának meg engedteh óvszer nélkül is tenem ennyire hülye ő sem lehet mert azt mondta h majdd vigyázz a szerelem télleg vak és süket sajan
2009. márc. 19. 14:32
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Vak és süket, a csaj meg hülye. De az legalábbis biztos hogy totál meggondolatlan. És szerintem nagyon szomorú ha 15 évesen nemcsak hogy ilyen lazán veszi az egészet h 2. találkozón már lefekszik a sráccal, de ráadásul ezek szerint nem is ez az illető az első akivel lefeküdt. ha így folytatja még belegondolni is rossz milyen nő lesz belőle...

A pasi meg szintén hibás hogy kihasznál egy 15 éves (ezek után már nem merem írni hogy tapasztalatlan) kiscsajt, ahelyett hogy a saját korosztályával kezdene, ahol már elég érett egy nő h mérlegelje aa dolgokat...

2009. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

Egykorúval miben más a helyzet??? Ha a 2. találkozón egy 16 évessel fexik le, attól még nem lesz jobb sem a csaj, sem a 16 éves.

Amúgymeg ha a 15 évesnek jólesik akkor csinálja. Természetesen megfelelő védekezés, stb mellett. Aki azt mondja hogy egy 15 éves ne éljen az élvezetnek, az vagy hülye, vagy soha nem volt még jó neki a szex. A többi csak maszlag. A csajok ugyanúgy kihasználják a pasikat mint fordítva. Ha meg ne szexeljen 15 évesen mert az nem jó neki, akkor ne is egyen csokit mert az is egészségtelen.

2009. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Persze hogy normális. CSak azt nem tudom, miért kellett várni a 2. találkozóig. :)
2009. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen persze csak a csokitól még senkinek sem lett gyerke emlékeim szerint és ameddig még nem bírja fel mérni a helyzetét ne éljen sexuális életett szerintem 16/L
2009. márc. 19. 14:40
 10/18 A kérdező kommentje:
ez is igaz egyből első alkalommal kellett volna:D:P
2009. márc. 19. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!