Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy 15 éves lány már 2. találkozón lefekszik egy pasival (24) igaz azóta is együtt vannak?

Figyelt kérdés
nem tudom mi van a mai fiatalokkal nem értem ezt az egészet
2009. márc. 19. 14:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, aztán pár év múlva meg jön majd ide vinnyogni a csaj hogy jaaaaj, nincs orgazmusom, segítség mit tegyek. Talán ha nem 15 évesen kezdi 24 évesekkel, hanem mikor már tényleg agyban is érett az egészhez akkor nincsenek ilyen problémák. De ő tudja.

meg még annyit hogy se hülye nem vagyok és nagyonis élvezem a szexet, szal kedves utolsó nem egészen értelmes amit írtál előbb....

2009. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ja bocs, nem utolsó, hanem 14:37-es
2009. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%
velem is ugyanez volt, teljesen normális 18L
2009. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
A csaj egy ribi, a srác meg pedofil hajlamokkal rendelkezik. Ma már ez a divat úgy látszik :S
2009. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? :) Ő nem görcsölt, nem várakoztatott senkit és megtette. Ha ő így érezte...


Miért, annak több értelme van, vagy az jobban normális hogy egy 19 éves lányra vár a faszija 1 évet, mert az nyüglődik és nem tud dönteni?


A szexben és a szerelemben nincs olyan, hogy normális meg nem normális. Van aki követi a társadalmi konvenciókat, valaki meg nem követi.


A kérdésben szereplő lány és fiú helyzetében ami nem normális az talán az, hogy a srác 24 éves... (ez elég sok!) más kivetnivalót nem találok.


25/f

2009. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

ő nagyon elvan maradva az unokatesóm pasijának húgához képest. ő már 13 évesen csinálta egy 27 évesel Azóta a lány 14 éves a pasija 28 és van 1 gyerekük is


ennyit erről a történetrőlés nem értem de mindenütt ez van :

13 évesen lefeküdjek e a pasimmal ?

14 éves vagyok és lefeküdtem a ..........??

15 évesen van egy 27 éves pasim és azt tervezzük hogy lefekszünk egymással és hogy......?

ettől nem lesz menőbb senki


ezek szerint én nagyon elvagyok maradva én még 17 vagyok és szűz a pasim 18 éves 2 éve vagyunk eggyütt és mégse feküdtem még le vele nagyon jól elvagyunk szex nélkül is


most őszintén bennem van a hiba mert sztem nem


Lili

2009. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Lili!

1.Nem az a normális, amit mostanában tapasztalunk(vagyis, hogy még álltalnos iskolában el kell veszítenie egy lnynak a szüzességét)

2. Szerintem még a 16-17 évesek is fiatalok (lelkileg, agyilag) a szexhez.

3. Gondolj arra, hogy a Te szüleidnek nem kell amiatt aggódni, hogy hol fog lakni a kislányuk az unokájukkal.És, hogy büszkén végig mehetsz az utcán, mert nem "húzott meg" még a fél város.

4. Nekem is lett volna rá alkalmam, hogy összefeküdjek pár sráccal, és nem bántam meg, hogy 19 évesen feküdtem le először egy olyan sráccal, aki megérdemelte, hogy nekiadjam magam...:)

5. Vegyen rólad példát a sok felelőtlen kislány, hiszen szex nélkül is boldog párkapcsolatban élsz!Gratulálok!

2009. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
tök igazatok van és köszi a válaszokat:)
2009. márc. 20. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!