Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyomul anyám volt pasija! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomul anyám volt pasija! Mit tegyek? Félek tőle, nem merem elmondani.

Figyelt kérdés

Anyával jó viszonyban vannak alapjában, és gyakran van úgy, hogy pl. fel szokott hozzánk jönni, és ha anyának valami dolga van, megfogja a fenekem, de akkora ember, hogy félek tőle, inkább nem mondok semmit, meg gyakran kekeckedik, perverz beszólásai vannak. Szinte mindig pozitív megjegyzéseket tesz az alakomra (vékony vagyok) de inkább nem mondok semmit, úgy teszek mintha az egészet figyelmen kívül hagynám, mert tudna a családomnak ártani (vannak kapcsolatai)

Nem tudok felkészülni arra, hogy mikor jön, mert anyának sem jelenti be, és nem lehetek egész nap az utcán. Segítsetek!

16/L, az ember úgy 41-42 körül lehet, de NAGYON félek tőle.


2011. jún. 6. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
egyedül nem tudod megoldani, szólj édesanyádnak, ha úgy érzed nem áll melletted, akkor rendőrség, mert ez szexuális zaklatás, ne hagyd magad. és nem kell az utcán kóricálnod, mert félsz otthon lenni.írod, hogy anyud volt pasija, akkor meg semmi keresnivalója nincs nálatok, főleg akkor amikor egyedül vagy otthon.Édesanyádnak kutyakötelessége melléd állni, és ne hagyjátok magatokat terrorizálni.Mi az hogy árthat a családnak? Meg a kapcsolatai... Ne féljetek már tőle... ő is egy ember...No csak bátran!
2011. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

16:35 vagyok:


én előszőr biztosan beugatnék neki.de csak azért mert azt szeretek:D de azt is mondhatod neki hogy ha mégegyszer hozzád ér megfogod levágod a lábait és rágyujtod a házát és végig nézed ahogy kivonszolja magát:D (najó ezt a dumát amugy a Bérgyilkos a szomszédom filmből vettem de attól függetlenül hatásos lehet):D


18/F

2011. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!