Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt költöttél eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt költöttél eddig prostikra?

Figyelt kérdés
:)
2011. jún. 6. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
50%

Bírom azokat akik azt hangoztatják hogy szerez magadnak barátnőt.De miért? Ugyan úgy igényli a pénzt mint a kur*a,sokkal több gond van vele és mégis minek?

Ha csóró vagy és egyedül nem bírod fennaratni magad legyen feleséged oké.

De ha sikeres és gazdag akkor minek?

Jobban szívjak a véred mint bármelyik kur*a,sokkal jobban ragadnak,és azt is hiába mondjatok hogy meg kell találni az igazit aki nem azért van veled,mert igazából mindenki kur*a az életben,mindenki kihasználja az embert.

Csak hogy a prosti alkalmazásánál ez kölcsönös,neked kell a szex,neki kell a pénzed sokkal egyszerűbb.

2011. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
Egyetértek
2011. jún. 8. 18:06
 53/71 anonim válasza:
94%
Hülye kanok -.-"
2011. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
53%
végre.. esküszöm elegem van ezekből a kapcsolatosdikból. szeretném, ha egy pasi jól megdugna, de én nem akarok vele törődni, vagy lehet, hogy nem is akarnék vele találkozni többet. De nem lehet, mert akárki szóba jöhetne, tuti többet akarna mint én. pénzt meg sose költenék hímringyókra(?). ez van..
2011. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:

Pont hogy nem,ugye milyen szar ha vannak olyanok akik nem igénylik a kur*a barátnőket?

Erre ki kell találni egy szót amit csak arra a csajokra használunk akik így hülyítik a pasikat.

2011. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:

18:18 csak azért érzed mint minden pasi.

Ha egy csajnak viszket azt lekur*ázzak pedig szerintem az a legnormálisabb dolog ha egy csaj azt mondja hogy igenyéli a szexet de nem menne bele bármilyen kapcsolatba se.

Szemely szerint ezeket a csajokat keresem nagy sikerrel.

Kur**k pedig azoknak kellenek aki nem tudja megtalálni őket.

2011. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim válasza:
90%

Te beteg vagy .. Nemhogy keresnél magadnak egy normális csajt , de nekem 8. a Te életed , úgy b*szod el , ahogy akarod.

pfff --

2011. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 cherry. ***** válasza:
Mi a faaszért nem hagyjátok már békén a kérdezőt?! Az Ő élete, azt csinál amit akar. Nehogy Ti mondjátok meg Neki, hogy mit csináljon. Hááát, eszem megáll.
2011. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
18:26 Te nem érted.
2011. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:
18:26 Miért kéne nekem normális csaj? Hogy elvigye az időmet, felidegesítsen, hallgassam a hisztijét stb? :D
2011. jún. 8. 18:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!