Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy hogy taszít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy hogy taszít a nagyobb mell?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egy képet feltehetnél azért róla ha kíváncsi vagy milyen a melled. 1 perc után megtudnád.
2011. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

a szám nem sokat mondd a mell méretéről... az a mellkas kerülete + a mell, szal nagyban befolyásolja, hogy milyen széles a hát

a kosárméret, vagyis a betű mondja meg a mell méretét, mert az jelöli, hogy mekkora a különbség a bimbó vonalában és a mell alatt mért kerületben

szóval kosarat mondj ne számot

95-ös szám amúgy azt jelenti, hogy irtószéles a hátad, gondolom keményen sportolsz vagy sportoltál valamit, vagy nagyon el vagy hízva

az átlagos szám amúgy 75-85 között mozog

mindenesetre a mellett a kosárméret mutatja meg

2011. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jó ez a nagy mell egyszer lógni fog és azért taszítja a fiúkat, aztán kicsiből is lehet még nagy:) Másrészt egyáltalán nem tehet róla senki, hogy milyen a melle. Bezzeg ha melltartóval fel van polcolva azt mindenki bámulja, ha meg már picit is lóg akkor meg fúj undorító.. :)
2011. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Annyira "taszítja" őket, hogy a páromnak néha feszítővassal kell lepattintania a férfitekinteteket a dekoltázsomról. :D
2011. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Engem azóta "taszít" hogy egy nagy keblű "bombázó" akit mindenki szeret megkérdezte tőlem hogy nekem miért nem ő tetszik és miért xy mikor ő olyan lapos.De a többi tejcsárda osztálytársam sem különb.Meg azok a képek komolyan a feje ha félig benne van már örülni lehet de a "csöcsének" mindig ott kell lógnia képben.Csak hogy én nem a mellébe tudok valakinek beleszeretni hanem az egész lányba és az lehet felőlem lapos,vagy kerek ha kedves,okos,megértő akkor én szeretem :). 14/f
2011. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
akkor járt már közöttük bré az tuti...
2011. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
am nem széles a hátam, 168 cm vagyok 64 kg, a mellem alatt 75 cm, a derekam 70 cm. 85/C vagy D kosarat hordok, melyik milyen. Kövér nem vagyok az tény, voltam már 70 kg is sajnos, de lefogytam. Voltam vékonyabb is, akkor is nagy mellem volt.
2011. jún. 6. 20:10
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 75-80/C vagy D kosár szerintem kisebb mint a 85/C vagy D. Mondjuk van 75-ös melltartóm is. 75 cm vagyok mell alatt, 95 pedig a mellemmel együtt.
2011. jún. 6. 20:13
 19/22 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy ha kicsi mell is szép akkor a kismellű lányok miért tömik meg vesznek olyan melltartókat?:D Bár ha valaki tényleg nagyon vékony akkor hülyén nézne ki nagy mellel.
2011. jún. 6. 20:15
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
nem baj te legalább jól nézel ki...
2011. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!