Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy hogy taszít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy hogy taszít a nagyobb mell?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Istenem , a 95-öt nem a melle alatt mérte, hanem a melle leghegyesebb pontján. Ergo nem a háta széles.-.-


Tudom, nekem is kb ekkora, igen, nagy mellem van, 80D. És én sem vagyok kövér, normál vagyok 164 cm 59kg, de 2-3 kg ugrál fel-le! Nem szoktam általában a mellem kirakni, mivel így is elég szembetűnő másoknak...De legalább látható mekkora, így nem fordul olyan elő, h taszítaná vmelyik pasit akivel összehoz a sors, mivel tudja h van mellem, és ha taszítja akkor eleve nem áll le velem. Ennyi.


Tehát nem kell problémáznod, ha tetszel a srácnak, látja h nagy a melled, onnantól már tudható h nem taszítja a nagy mell. A többit meg ki nem sz.rja le? :)

20/L

2011. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hát igen nem a hátam széles... Nem is értem... Bár te még vékonyabb vagy mint én és mégis nagy mellekkel rendelkezel. Szóval alkat függő:) Bár igen ha tetszik neki akkor tetszik ha nem akkor nem...:) Mondjuk az alakomhoz leginkább az illik.
2011. jún. 8. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!