Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami? =/

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. 16 éves, de még nem volt egy barátnője sem, mert eléggé visszahúzódó.

Amúgy sokszor észreveszem, hogy néz, a discoban is rengetegszer összeakad a tekintetünk a nagy tömegben. Ha a haverjaival van, akkor tök közömbösen viselkedik, max a szeme sarkából néz, de úgy sem sokszor. Viszont ha egyedül van, akkor szemezünk, mosolyog és hasonlók. :))

Amúgy az a baj, hogy nem hiszem, hogy fog kezdeményezni, mivel tényleg nagyon félénk.


Szerintetek lehet ebből valami?


15L


2011. jún. 7. 14:32
 1/8 lili02143 ***** válasza:
szerintem tuti bejösz neki külömben minek nézne . csak nagyon félénk szerintem menj oda hozá elöször te amikor egyedül van és lehetbelöle valami :) ;) 15/L
2011. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanígy van, csak én 14 vasgyok, a srác meg 15, de mindn pont passzol arra amit elmondtál... szerintem lehet belőle valami :)
2011. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pippantsd le és megtudod
2011. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hellosztok ***** válasza:

Figyelj én szerintem akkor tuti hogy tecelneki neki csak nem mer rá kérdezni hogy járnál e vele?

ezért én azt ajálom kérdezél rá ha akarsz vele járni! és akkor minden simán megy majd. Elöször persze ha nem volt egy csaja se akor persze hogy félénk!

neked kell betörnöd elöször!

Amugy visza térve a kérdésedre persze hogy lehet belöle akármi!

2011. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik ő meg félénk kezdeményezz te. Nem fog összedőlni a világ ha te keresed fel a témával. Ha mindketten félénkek vagytok és egyikőtök se tesz semmit, akkor nem, nem lehet belőle semmi. Ha valamelyikőtök összeszedi a bátorságát, akkor 50 % az esély hogy lesz belőle valami:)
2011. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valami biztosan, de lehet hogy még akármi is. Pár nap múlva a bármi sem zárnám ki.
2011. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

visszahúzódó-diszkóban

hát hogyne.

2011. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! mivan?
2011. jún. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!