Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon megkedveltük egymást, az egyik rokona a közelben lakik azért ismerem, ő viszont 40km-re a városomtól. Megbeszéltük, hogy találkozunk majd nyáron sokat, mert arra meg nekem vannak rokonaim. Nagyon bírtuk egymást meg minden, erre három hete megismert egy fiút, akivel már két napja jár. És nem tudom találkozzak-e vele. Annyira bánt a dolog és ő meg kérdezgeti folyamatosan hogy mi a bajom most? Mit csináljak? Nekem ő kell, nagyon szeretem...
2011. jún. 8. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet félre érteted a dolgot szerintem a csaj

kedvel téged de csak úgy mint barátot.

Beszéld meg ezt vele szerintem.

2011. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
biztos ezzel akar inspirálni h benyögd végre neki h megbolondulsz érte
2011. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem késő ,hogy meghódítsad magadnak!!!

Friss kapcsolatnak frissen könnyebben véget lehet vetni szóval vagy minél előbb lépsz, vagy hagyod elúszni a dolgot!Mond meg a csajnak hogy legyen az aranyhalad!(hogy aztán kívánhass egyet) :)

Sok sikert!ÉS ne hagyd ki a lehetőségeid!!!!

2011. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!