Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöttök össze azzal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttök össze azzal aki tetszik?

Figyelt kérdés

Elsősorban a tizenévesektől kérdem.


Nálunk az a szokás, hogy megkérdi az egyik a másiktól hogy járunk-e, és így, de én azt gondolom hogy ez egy óvodás szintű módszer.

Szerintem észre lehet azt már venni hogyha már jártok, nm kell ahhoz ilyen kérdéseket feltenni.


Ti hogy szoktátok?


2011. jún. 9. 10:04
 1/5 szamóca.. ***** válasza:

azért azt illik megbeszélni.

nálunk legalábbis, mert adódhatnak félreértések :D

tudod, mikor az egyik úgy gondolja hogy csak dugtok, a másik meg járni akar. :D

2011. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:

És miből veszed észre? Hogy a pénisz a hüvelyben mozog?


Igaz,hogy nem kell megállapodni, de attól még le kell szögezni, hogy akkor te most randizol az illetővel, vagy csak barátilag találkoztok. Ez sok félreértést megakadályoz!

2011. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy:D

Valahogy mindig sikerül elcsesznem:D

Úgy látszik nincs szerencsém a szerelemben, ez van.

21f

2011. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha tetszik a csaj én éreztetem vele hogy azért vagyok vele, meg jelzem hogy ez egy randi(persze nemmondom neki hogy most randizunk), de amikor megkérdesz egy ilyet egy csajtól olyan mintha engedélyt kérnél arra hogy vele lehess.
2011. jún. 9. 10:35
 5/5 szamóca.. ***** válasza:

akkor sem mindig egyértelmű.

én már jártam úgy, hoyg teljesen azt hittem hogy össze fogunk jönni, mert tényleg úgy nézett ki, aztán kiderült hogy valójában ő úgy godnolta hogy dugunk párat és ennyi. még jó hogy volt annyi eszem hogy rákérdezzek, és nem gondoltam úgy mint te:D

2011. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!