Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért viselkednek így a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Van egy helyes srác, tök vagány normális meg minden udvarol a csajnak, na és aztán jön egy senki egy úgymond homo kinézetű a nyomomban nem érhet és akkor az meg kell a csajnak.


igen , ez az én történetem és marhaára idegesít hogy semmi nem jön össze


2011. jún. 10. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén te is eléggé műmájer fotót tettél fel. Szóval a lehúzott bőrdzseki ami alatt semmi nincs, a kilógó boxer a cigi a kézbe. Mikor én voltam fiatalabb az ilyenekre mondtuk hogy műmájer diszkópatkány. Bár igazad van a szőrtelen divatb*ziktól rosszabb nincs.
2011. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Figyu, azért te sem vagy valami tesztoszteronbomba, de még férfiasodhatsz. Kb. 16-17 vagy, szóval ne nagyon várj többet a korodbeli lányoktól, majd megkomolyodnak és te is férfiasodsz.
2011. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2011. jún. 10. 14:33
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

általánosítani nem tanácsos, ugyanis az én környezetemben (15-16-17 évesek sávján) ELÍTÉLENDŐ Sp, Fluor, és a stb. érett, normális, kedves, és egyszerű srácokat szeretjük.

bocsi az offért.

szóval, kedves kérdező, rossz felé keresel. rendes lánynál kellene próbálkoznia minden hozzád hasonlú NORMÁLIS divatmajommentes fiúnak, és akkor tök jó lenne. szerintem a divatribancokat meg kellene hagyni a divatmajmoknak...

16/L

2011. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

"szóval, kedves kérdező, rossz felé keresel. rendes lánynál kellene próbálkoznia"


Aki szereti SP-t meg az ilyen emósakat, azok a lányok nem normálisak??????????

2011. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
fülbevaló, cigi, bőrdzseki... úgy rajoskodsz, mint egy cigány.
2011. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

"Aki szereti SP-t meg az ilyen emósakat, azok a lányok nem normálisak??????"

Hát 99%-ban nem :P

2011. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is elég "homo kinézetű" vagy...D
2011. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na pont ezt akartam mondani, hogy azért te sem állsz messze ettől a homo-divat-boy trendttől!


ha normálisan hordanád a hajad akkor nem lennél ilyen party-idióta (bocs, nem sértésből, tényleg) mert alapból nem b.zis az arcod, de ezzel a hajjal eléggé annak nézel ki te is

2011. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!