Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rátalál a szerelem a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátalál a szerelem a normális lányokra is?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Nem vagyok tipikus címlapról szalajsztott nő, de van mellem, formás fenekem, ápolt vagyok, sminkelem is magam szolídan. Tény, hogy nem töltök minden nap órákat a tükör előtt, nem járok műkörmöt tetetni, nem pompázik a hajam 3 különböző színben, de elégedett vagyok magammal. Nem nagyképűség, de elmondhatom, hogy mire 19 éves lettem, megszépültem. (Sokáig csúnyának tartottam magam, de nagy munkák árán előbújt a szebbik énem.)


Kultúráltan viselkedek, nem vihogok össze-vissza, nem használok hülye rövidítéseket, nem hordom fent az orromat. Segítek, amikor és akinek tudok. Eljárok itthonról, művelt vagyok, szeretek olvasni, bármiről lehet velem beszélgetni. És mégis. Azt látom, hogy a kis cicababáknak van barátja. A kis 15 éves lányokon, akik hülye p*csaként viselkednek, lógnak a fiúk. Már komolyan mondom a sírás jön rám, amikor meglátom, hogy azoknak a lányoknak, akik 3-4 évvel fiatalabbak, van barátjuk, sőt havonta jut nekik új srác, nekem viszont? Úgy érzem, hogy nem kellek senkinek. Pedig próbálkozok, nyitott vagyok. Komolyan nem kell a mai fiúknak ilyen lány, mint én? Nem kell olyan lány, aki gondolkodik, és van értékrendje, és nem kínálja fel magát tálcán? Megrémíti a srácokat, hogy értelmes vagyok, és nem vagyok hajlandó megalázkodni előttük? Mit tegyek? Én is járjak kilógó tangával? Vagy mit csináljak? Annyira vágyok már arra, hogy valaki szeressen, hogy valakinek számítsak. Korábban azt mondtam azért nem talált rám a szerelem, mert csúnya vagyok, most viszont már ez az akadály is elhárult, még sem állnak sorban a fiúk. Van valami tuti recept? Vagy várjak és várjak?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 22. 19:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy rád talál, csak várj türelmesen:).Azok alapján amiket leírtál jó fej csaj vagy, esetleg kezdeményezz te a fiúknál.Sok sikert.

19/f

2009. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

tuti recept?

a túl görcsös párkeresés ilyesztő tud lenni


de szerintem inkább rossz helyen nézelődsz

függ a társaságtól, milyen körben mozogsz, és hol tanulsz, vagy dolgozol, ha már ott tartasz


rengeteg normális fiú van, én is ismerek párat

még magamat is oda sorolom :D

2009. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

tenyleg elkeserito a hleyzet de ne add fel!

amikor flortolsz valakivel nem reagal? ha elmesz szorakozni es tancolsz valakivel mi tortenik?

nem tudom mennyire vagy kezdemenyezo....ez elvileg a fiuk dolga lenne de manapsag sajnos nagyon ellustultak/nem mernek,stb. es konnyebb dolguk van az olyan csajokkal akik odadobjak maguk. akkor minek faradozni?

szerintem nem eleg ha szep vagy es muvelt. kezdemenyezz! flortolj,beszelgess minnel tobbet! legyel nyitott. ne knald magad talcan de add nyiltan a fiu ertesere h tetszik neked, esetleg ha meg igyse lep hivd el te valahova. ha meg igy sem reagal, akkor lehet h nem josz be neki. minden esetre, en mas tanacsot nem tudok adni, csak azt h legyel minnel nyitottabb, baratsagosabb es merj flortolni! sok sikert!

2009. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy rad talal, ha mindent megteszel erte, eljarsz helyekre, szepen nezel ki, akkor mar csak varni kell. Uilyen voltam mint te, 21 evesen voltam eloszor szerelmes, most 2 evvel utana epp a szakitason vagyok ugyan tul es elment minden eletkedvem, de megis hiszek a szerelemben, mert ha nem lett volna ez a 2 eves kapcsolat, ugy latnam a vilagot mint azelott, depisen. Hiaba nem jott ossze ez a kapcsolat, de mar tudom, mit varok az elettol, kapcsolatoktol. ne akarj olyan lenni, mint azok a kislanyok, akik raakaszkodnak mindenkire.
2009. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a társkereső!!:)

Én pont ilyen lányt keresek, de sehol nem találok:(

Hidd el hogy összetehetnék a férfiak a kezüket ha ilyen barátnőjük lenne mint te(ha persze tényleg ilyen vagy, ja és azért nevetni szoktál nem?):)

Ne idegeskedj ezen, és ne irigykedj az olyan kis rib****k akiknek 5szinben pompázik a hajuk, meg kint van a pi****uk, meg rámásznak mindenkire, és csak a pénzre mennek, és akár kivel lefeküdnek, ezt irigyled? nem hiszem, lehet hogy nekik sok pasijuk van(volt)de milyenek? na látod!, menj el szórakozni, barátnőiddel hülyülni, sétálni, vagy csak "csavarogni" a városba/faluba, itt a nyár, új kapcsolatok, sok pasi.. úgy hogy fel a fejjel!!:)

2009. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek Veled. Én is hasonló cipőben járok! 18 éves vagyok, augusztusban leszek 19, igaz, nekem már volt 2 komoly kapcsolatom, amikből tanultam és tapasztaltam.. Komolyan úgy érzem, hogy még óvodában is jobban kellettem a fiúknak, mint most :D

Tényleg szánalmas ez az egész helyzet, de igaza van az előttem írónak, hogy változott a világ, és igenis, ha tetszik Nekünk egy srác, akkor tudtára kell adnunk, mert egyesek olyan gyávák, hogy nem mernek odajönni hozzánk. Tehát nekünk kell kezdeményezni, persze nem nyomulósan, nehogy elijesszük magunktól, hanem próbáljuk közben magunkat adni. : )

Volt barátomnak is így lett a mostani barátnője! : ) Mi már csak barátok vagyunk, de örülök, hogy van barátnője. Szóval discoban ismerkedtek meg, a lány odaküldte a volt barátomhoz egyik haverját, hogy szivesen megismedkedne vele az a lány ( és itt a lányra mutatott ), a volt barátom pedig átült a csajszihoz, beszélgettek, számcsere, minden és azóta együtt vannak. : )

Szóval nem reménytelen ez a helyzet sem, persze Én még mindig ott vagyok leragadva, hogy igenis a pasinak kell kezdeményeznie, csak sajnos nem mindig jön össze...

Biztos számunkra is van egy pasi, akinek Mi kellünk. Csak nem szabad feladni a reményt! : ))


Nani

2009. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy nem csak te jársz ebben a cipőben :Fiuk és lányok egyaránt.Én se vagyok egy hülyegyerek teszek azért hogy ne haggyam,hízzak el így már azért sikeresen fel szedtem magamnak egy kis izomszövetett és mégsem történik semmi.Ha régen megismerekedtem interneten egy lánnyal és finoman rávezetem arra hogy mit sportoltam(birkoztam) akkor csak annyit mondtak hogy wow az kemény.Pedig azt gondoltam hogy azért aki olyat sportol az egy kicsit többre tartják az emberek és semmi.Azóta nem igazán érdekel mások véleménye ledobtam minden hiuságom és képes vagyok végigutazni egész budapesten miközben ruházatom olyan mint egy csövesé.( jó nem azért mert csöves vagyok hanem egy túra után nem mindig sikerül megőriznem a tisztaságom +nem a legszebb ruhám viszem túrázni).Az élet nem igazságos.Ez van.sajnos F/18
2009. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Am, meg honnan tudod hogy nem kellesz semelyik fiúnak? mondták??:)
2009. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szoktam mosolyogni, igen. Imádok nevetni, eljárok rendszeresen például showder club-os előadók estjeire is.

Azt hiszem valahol ott van a gond, hogy én is úgy gondoltam, hogy a fiúk dolga a kezdeményezés. De úgy látom, hogy ezen az elgondolásomon változtatnom kell. Azt hiszem ez lesz a következő lépésem. Csak nekem idegen, hogy én menjek oda egy sráchoz. Az oké, hogy szemezünk, de elvárom, hogy ő lépjen először. Volt már erre példa. De akkor azt hiszem felkötöm a nadrágszíjat, és egy kicsit eljátszom a férfi szerepét ezentúl.

2009. márc. 22. 19:27
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt!!:)Csak vigyázz, ne hogy olyan pasit fogj ki aki majd kihasznál, jó tudom ez nincs ráírva egyikre sem..

Sok szerencsét!!!


18/F

2009. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!