Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rátalál a szerelem a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátalál a szerelem a normális lányokra is?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Nem vagyok tipikus címlapról szalajsztott nő, de van mellem, formás fenekem, ápolt vagyok, sminkelem is magam szolídan. Tény, hogy nem töltök minden nap órákat a tükör előtt, nem járok műkörmöt tetetni, nem pompázik a hajam 3 különböző színben, de elégedett vagyok magammal. Nem nagyképűség, de elmondhatom, hogy mire 19 éves lettem, megszépültem. (Sokáig csúnyának tartottam magam, de nagy munkák árán előbújt a szebbik énem.)


Kultúráltan viselkedek, nem vihogok össze-vissza, nem használok hülye rövidítéseket, nem hordom fent az orromat. Segítek, amikor és akinek tudok. Eljárok itthonról, művelt vagyok, szeretek olvasni, bármiről lehet velem beszélgetni. És mégis. Azt látom, hogy a kis cicababáknak van barátja. A kis 15 éves lányokon, akik hülye p*csaként viselkednek, lógnak a fiúk. Már komolyan mondom a sírás jön rám, amikor meglátom, hogy azoknak a lányoknak, akik 3-4 évvel fiatalabbak, van barátjuk, sőt havonta jut nekik új srác, nekem viszont? Úgy érzem, hogy nem kellek senkinek. Pedig próbálkozok, nyitott vagyok. Komolyan nem kell a mai fiúknak ilyen lány, mint én? Nem kell olyan lány, aki gondolkodik, és van értékrendje, és nem kínálja fel magát tálcán? Megrémíti a srácokat, hogy értelmes vagyok, és nem vagyok hajlandó megalázkodni előttük? Mit tegyek? Én is járjak kilógó tangával? Vagy mit csináljak? Annyira vágyok már arra, hogy valaki szeressen, hogy valakinek számítsak. Korábban azt mondtam azért nem talált rám a szerelem, mert csúnya vagyok, most viszont már ez az akadály is elhárult, még sem állnak sorban a fiúk. Van valami tuti recept? Vagy várjak és várjak?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 22. 19:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont mintha magamat olvasnám, egy az egyben. Nekem se volt még senkim és egy darabig ahogy elnézem nem is lesz. :( Most megtetszett valaki, de ő csak azt szeretné, ha a barátja lennék, mi lehet velem a baj? :( Drukkolok neked, hogy összejöjjön, egy olyan fiúval akit megérdemelsz, mert az írásodból nézve értékes, értelmes ember vagy, tehát nem lehet akadálya.
2009. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
2009. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%
Ne búsuljatok csajok..itt a nyár, a jó idő, tessék kimozdulni otthonról, menjetek el szórakozni, haverokkal, barátokkal sétálni, vagy csak hülyülni, mindenkire rátalál a szerelem!!:)
2009. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Ez nagyon jó zene kedves 19:41, de miért is raktad ide?:)
2009. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen maradj önmagad. Aki nem önmagadért szeret, azzal úgyse érdemes együtt lenni.


Viszont nézelődhetsz online is, pl.:


[link] .


Én pl. itt találtam rá a arra a lányra, aki azóta már a feleségem, és igen hasonló hozzád így leírás alapján. Kb. egy hónap telt el aközött, hogy ő beregelte magát ide és hogy én rátaláltam - és ennek immár sok éve, és remekül megvagyunk.


Neked is összejöhet. :) És tény, hogy kezdeményezz nyugodtan, már csak azért is, mert ha te látsz meg előbb egy fiút, és megtetszik neked, attól még nem biztos, hogy ő is fel fog figyelni rád. Soha nem értettem, miért is ne illethetné meg a lányokat is a választás joga. :) (Jó-jó, fiú kezdeményezzen, de ne mondjátok, hogy ha valaki _tényleg_ megtetszik, viszont ő nem vesz észre titeket, akkor nem tennétek semmit... :) )

2009. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

érdekes, én meg pont olyan csajt keresek mint TE :) és ez nem vicc, de ilyen mint te nemsok van :S


és persz h rádtalál ;) :)

2009. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%

Szia !!

Nekem is jófej csajnak tűnsz. A baj a következő szerintem: Van egy csomó rendes, normális, jófej pasi és van egy csomó ugyanilyen jófej csaj, de egyik se mer közeledni a másikhoz, mert csak azt látják, hogy a cicababákra buknak a srácok, meg a "rosszfiúkra" a csajok. Biztos van a közeledben, olyan fiú haver, aki normális, csak lehet nem mer közeledni. Nehogy már még a normális csajoknak ne legyen pasijuk !!!

Sok sikert...csak jó helyen kell keresni

F/19

2009. márc. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

hát ez elég baj, hogy nem csinálsz ilyeneket, mintha nem is ebben a világban élnél :P

na jó félre a tréfát,

- az hogy csúnyának vagy szépnek tartod magad az mindegy, az a lényeg hogy elfogad olyannak amilyen vagy, úgyis lesz olyan akinek TE kellesz,

-a beszéd túlnyomó többségét nem a szavak teszik, egy durva példa: a nem lehet keresztbe tett karral ismerkedni, mert az a másik fél felé zárkózottságot mutat,

-igen a van aki felkínálja magát, mert nem tud másképp érvényesülni, de ezzel nincs is semmi baj. de ezt már megénekelte a KFT az Elizabeth dalában:

"az a baj hogy a nők vagy csúnyák,

vagy szépek és buták,

vagy ha szépek és okosak is egyben,

nem állnak szóba velem.

ki érti ezt?"

-ne alacsonyodj le azokhoz a lányokhoz, ne járj kilógó tangával, a francia bugyi sokkal szexibb :)

-de kell ilyen lány a mai srácoknak, csak nem azoknak akik a "könnyű prédára" hajtanak, nem is fogynak sorban állni a fiúk, mert a többségüknek olyan lány kell akit tudnak irányítani, meg kapják tőlük azt amit szeretnének és ha beszélgetni akarnak akkor vagy egy másik lányt kerítenek akit be lehet cserkészni vagy találkoznak a haverjukkal

-tuti recept nincs, szerencsére nem vagyunk egyformák, csak általánosítások vannak

2009. márc. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%

Na, én is kifejtem a véleményem:) én mindig is hülyét kaptam az ilyen csajoktól, akiknek hasonló megnyilvánulásaik akadnak... jajj de normális vagyok, nincs pasim, nem is baj, én nem leszek ilyen ku.rva, mint akiknek van pasijuk, stb... Én sem vagyok se kur.va, és semmi hasonló:) mégis rám talált már a szerelem... annyira fura, és nekem irritáló, h ilyenekkel akarod áltatni magad... a szerelem majd jön.. nem fog valaki hasra esni attól hogy te milyen okos vagy... (ilyen a világ... ezer más dolog is kell..)vagy mennyire normális... amíg nem talál rád a szerelem, valószínűleg nem találtad meg ezt az embert, aki benned látja élete akkori értelmét... addig meg mire föl ez a sok tény?:S értelmetlen... nem így kell neki állni a párkeresésnek, mert ettől sok értelmes, normális, netán gyávább fiú fél... vagy irtózik

Gondold át az én álláspontomat is kérlek! Minden jót

2009. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
csak 1 jó tanács ne kezd koppintani a 15 éves szakadt sarkcsillagokat így legalább van esély hogy valaki megnyeri a főnyereményt :)
2009. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!