Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ti összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, komoly kapcsolatom még nem volt. Tegnap házibuliban voltam, megismertem egy lányt. 11-kor le kellett lépnie, győzködtem, hogy jöjjön el inkább velük diszkóba, ahova éjfélkor indultunk volna. Már csak azért is, mert eléggé bejött nekem, esélyét láttam valami akciónak. Mindegy, nem sikerült meggyőznöm, elment haza. Már úton voltunk éjfélkor kocsival, mikor kaptam tőle egy SMS-t, hogy "Szia, én vagyok, örülök, hogy megismertelek, szeretnél még veled találkozni, stb." A lényeg, hogy megbeszéltük, hogy majd egyszer elmegyünk közösen partizni ő+én+ismerősök valahova.


A lány: 18 éves lesz augusztusban, és nagyon jól néz ki, nagyon tetszik külsőre. Viszont eléggé egyszerű, ami nekem valamilyen szinten gond, hiszen nekem azért számít egy kicsit, hogy ne legyen ostoba. Tudom, hogy nem jelent semmit, hogy én egyetemista vagyok, ő szakmunkástanuló, nem arról beszélek, hogy ő emiatt alsóbb szinten van, de szerintem értitek. A másik probléma, hogy félcigány. Nem igazán látszik rajta, csak FB-n néztem meg a szüleit, apja fehér, anyja cigány. Jó, ismerek normális fél, sőt teljesen cigányokat is, és rasszista sem vagyok, csak azért mégis.


Amiatt meg már előre lelkiismeret furdalásom van, ha csak kihasználnám a következő buliban. De ezt elnézve, lehet, hogy csak az lesz.


Mit gondoltok?


2011. jún. 16. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
ha kihasználod és a csajnak sikerül felfognia, hogy ezzel rendesen megaláztad,akkor szembe kell nézned a cigány familiával... gondolom sejted,hogy csoportosan támadnak, esélyed se lenne.
2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy légy Vele őszinte. Keress tovább ha más lányra van szükséged. Inkább menj el prostihoz, mint, hogy kihasználj egy lányt is, vagy mondd el, hogy csak pár alkalomra kéne.
2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Inkább használnék ki egy szép butát, mint egy okos átlagost. (Bár nem szokásom...) Ha kapcsolatot akarsz vele kialakítani akkor azért nem épp mindegy, hogy egyszerű mint egy faék, vagy aránylag értelmes, okos.:)
2011. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De a fő hogy legyél vele őszinte.. Ha csak szexre kell, mondd meg neki.. Ha elég buta még bele is megy..:'D
2011. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"rasszista sem vagyok, csak azért mégis."


akkor az vagy. nem szégyen. nincs olyan ember akiben nem lapul legalább egy kicsi:P


Én szerintem ha jól néz ki akkor nyugodtan akár járhattok is. Hát igen az hogy te intelligensebb vagy az hátrány. egy párkapcsolatban az a legjobb ha a nő az okosabb :P


Szerintem járjatok amíg tudtok ha összejön aztán majd mentek arra amerre akartok.


Az meg hogy szakmunkás az nem jelent semmit. rengeteg ember egyetemből megy inkább át szakmunkásba mert ha azt elvégzi legalább megél.

2011. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére azért van annyi esze, hogy ne hagyja magát kihasználni.
2011. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe...egyszerű szakmunkás cigánylány...találsz jobbat is nem?
2011. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Renáta1991 válasza:
Neharagudj,de én a helyedben keresnék jobbat,ha tényleg egyetemista vagy mit foglalkozol egy cigánnyal? Oké hogy tetszik mint nő,meg jaj de megdugnád,de arra számíts ha megdugod,és nemfogsz vele járni,szembe találod majd magad a cigány famíliával,és örülj neki majd ha nem verik szét a fejed...Csak jótanács :)
2011. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ne hasznald ki szegeny lanyt!!!!!!
2011. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kihasználásra is nyilván tudsz jobbat találni egy félcigánynál, és ahogy már írták is: jobb velük nem összegabalyodni semmilyen módon, mert te fogod megjárni a végén. Lehet, h már akkor is ez lesz, ha csak simán elmész vele bulizni és finoman lepattintod ezek után...

Nem tudom, valahogy rázd le, vagy még inkább rázasd le magad vele te.

21L

2011. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!