Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ti összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, komoly kapcsolatom még nem volt. Tegnap házibuliban voltam, megismertem egy lányt. 11-kor le kellett lépnie, győzködtem, hogy jöjjön el inkább velük diszkóba, ahova éjfélkor indultunk volna. Már csak azért is, mert eléggé bejött nekem, esélyét láttam valami akciónak. Mindegy, nem sikerült meggyőznöm, elment haza. Már úton voltunk éjfélkor kocsival, mikor kaptam tőle egy SMS-t, hogy "Szia, én vagyok, örülök, hogy megismertelek, szeretnél még veled találkozni, stb." A lényeg, hogy megbeszéltük, hogy majd egyszer elmegyünk közösen partizni ő+én+ismerősök valahova.


A lány: 18 éves lesz augusztusban, és nagyon jól néz ki, nagyon tetszik külsőre. Viszont eléggé egyszerű, ami nekem valamilyen szinten gond, hiszen nekem azért számít egy kicsit, hogy ne legyen ostoba. Tudom, hogy nem jelent semmit, hogy én egyetemista vagyok, ő szakmunkástanuló, nem arról beszélek, hogy ő emiatt alsóbb szinten van, de szerintem értitek. A másik probléma, hogy félcigány. Nem igazán látszik rajta, csak FB-n néztem meg a szüleit, apja fehér, anyja cigány. Jó, ismerek normális fél, sőt teljesen cigányokat is, és rasszista sem vagyok, csak azért mégis.


Amiatt meg már előre lelkiismeret furdalásom van, ha csak kihasználnám a következő buliban. De ezt elnézve, lehet, hogy csak az lesz.


Mit gondoltok?


2011. jún. 16. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem a külső számít..itt látszik meg :)
2011. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hasznald csak ki nyugodtan :) de utana kulturaltan razd le
2011. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ne a cigányon akadjatok fenn, mert nem az a fajta. Külsőre nem látszik rajta, legalábbis annyira nem, inkább olyan kreolos. Csak mondtam neki, jelöljön be FB-n, aztán megbeszéljük majd a buli időpontját, és ugye van az, hogy szüleim. Apja teljesen normális, europid, fehér ember, csak az anyján látszik, hogy van benne vonó. Mellesleg ez zavar kevésbé is, inkább az intellektuális különbségek. Most nem arra célzok, hogy "Hú én aztán nagyon okos vagyok!", de tudom, hogy komoly témáról vele biztosan nem tudnék elbeszélgetni.
2011. jún. 18. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!