Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha a fiú/lány akibe nagyon-nagyon szerelmesek vagytok (nem csak ilyen-olyan tetszés, nagybetűs szerelem) az egyik barátotok/nőtök után vágyakozna? Mert én már egyszerűen nem tudom mit csináljak...még ha idegen lenne, nem fájna annyira, de pont a barátnőm. A fiú tudja, hogy szeretem, mégsem bírja felfogni (vagy nem akarja), hogy ez mennyire fáj nekem, hogy minden nap ezt nézzem végig. Mit tennétek a helyemben? Azt ne írjátok, hogy verjem ki a fejemből, mert már milliószor próbáltam, de semmi a világon nem használ...
2011. jún. 16. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben annyit tennék, hogy vagy: írok neki egy beismerő levelet, vagy elé állsz, és mindent bevallasz neki, és utána soha többet nem keresed (ha van rá mód). Kerülöd, és majd idővel vagy: jönnek mások, és felejted, vagy rájön, hogy úm. mit vesztett, és felkeres.
2011. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, elmondtam neki, hogy mit érzek, és azt hittem segít elfelejteni, de egyáltalán nem. Nem keresni nem tudom, mert osztálytársak vagyunk. Egyszerűen képtelen vagyok nem szeretni őt.
2011. jún. 16. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom:-(, ebben a helyzetben én is voltam már. Azt néztem, hogy enyelegnek nap mint nap a suliban a nagy szerelmem és az új barátnője.. Ha szerencséd van a barátnőd nem viszonozza az érzelmeit a fiúnak, és legalább ettől a látványtól megkíméled magad. Ezt sajnos csak az idő fogja megoldani. Nagyon rossz, meg nehéz elfelejteni, de ahogy múlnak a napok rájössz, hogy miért kéne neked egy olyan fiú, aki le se sz*r téged? Nálam is jött valaki más, aki meg nekem tette a szépet, és így átértékelődtek bennem a dolgok. Nyilván többre értékeltem a valódi szeretetet, mint ha egyoldalúan sóvárogjak valaki után.
2011. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőmet egyáltalán nem érdekli a fiú. Egyébként nem mondanám, hogy rossz hozzám, mert egyébként jól el tudunk lenni...persze nagyon rossz ez így. Próbálkoztam másokkal is, de sehogy sem jött össze senkivel, mintha az égiek is azt akarnák, hogy mindig hozzá térjek vissza. Reménytelen :(
2011. jún. 16. 21:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, attól még lehet kedves, barátságos, de hát nyilvlán, ha az ember lánya többet szeretne ez is egyfajta "provokáció", mármint ugyanúgy erősíti ezt a bosszantó, reménytelen érzést, hogy szereted, ő meg.. hát nem viszonozza.

Nyugi, légy kitartó, előbb utóbb jön egy fiú, akivel kölcsönösek lesznek az érzéseid!:-)

2011. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úristen, el sem tudom képzelni, hogy ez milyen lehet.. :( Nekem is hasonló a helyzetem, de itt 'csak' annyi, hogy szerelmes vagyok már lassan 2 éve az egyik legjobb barátomba, aki osztálytársam is. De szerintem ha valamelyik barátnőmmel akarna összejönni, én megőrülnék.. Viszont annak örülj, hogy a barátnődet nem érdekli! Hány évetek van még a suliban együtt?

18/L

2011. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor nagyon hasonló a helyzetünk :/ Igazából tudom, hogy nem fognak összejönni, mert a barátnőmet ő nem érdekli, és igazából nem próbálkozott be nála (amennyire tudom) de hát nyilván lehet látni hogy mit akar...Amúgy pont a suli közepén vagyunk, szóval 2 éve ismerem (és szeretem az első perctől kezdve..) és még 2 évünk van hátra. Ha belegondolok, hogy még egyszer ennyi..:(
2011. jún. 17. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
:( Megértem, én is 2 éve vagyok ebben benne, de nekem már szerencsére (vagy sajnos?) 1 évem van vele. Amúgy mennyire vagytok jóban a fiúval azóta?
2011. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát előtte is jóban voltunk, mármint tavaly, egész évben, még együtt is ültünk, szóval már mindenki bekombinált minket, csak ő nem vette észre, hogy mi van...aztán a mostani iskolaév elején mondtam meg neki, és utána nem beszéltünk 4 hónapig (az volt életem egyik legrosszabb időszaka). Aztán megbeszéltük, hogy barátok maradunk (na persze), és azóta szerintem elég jó a kapcsolatunk. Beszélgetünk, hülyéskedünk...az a vicces, hogy nagyon jól megértjük egymást, és akármi is van, ezt ő is beismeri (mindketten elég fura emberek vagyunk, és nem minden emberrel tudunk jól kijönni, egymással viszont nagyon is). Nemrégiben még egy koncertre is elhívott, ketten voltunk csak, és egyszerűen tökéletes volt. Talán rossznak tűnik így, és persze az is, mert akkor lenne a legjobb, ha együtt lennénk, viszont az a pár hónap amíg nem beszéltünk, katasztrófa volt, szóval inkább ezt választom, a kevésbé rosszat...
2011. jún. 18. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Durva, hogy ahogy olvasom, mintha a saját életemet olvasnám viszont.. :D

Amiket leírtál, egy az egyben igazak itt is.. Meg köztünk már sok dolog történt, meg mondta, hogy nagyon fontos vagyok neki, hiányozni szoktam, ilyenek..


És szerintem ez a legrosszabb, amikor azt mondja neked az ember, akit a világon mindennél jobban szeretsz, hogy: 'nagyon szeretlek... DE ez nem szerelem'.


Kitartást kívánok neked és próbáld úgy alakítani a dolgokat, hogy azt nézd, neked mi a legjobb és te mitől vagy boldog! Én folyamatosan aközött vívódom, hogy tartsam-e tőle a távolságot vagy ne, de én is úgy vagyok vele, hogy inkább vele vagyok, és egy kis boldogságot is érzek, minthogy teljesen nélküle legyek..

:)

2011. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!