Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen? Már nem tudom elviselni.

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy túlságosan szőrös a testem. Már borotválni sem merem,mert attól még nagyobb, és amúgy is hamar visszanő. A testemen mindenhol van, kivéve a tenyeremen s a talpamon persze. Még a fenekem is teljesen betakarja, és nem csak az intim területeken hanem maga az egész fenék. A mellemen is, a hasamon is. A mellbimbónál meg pláne, s méghozzá fekete szőrszálak. Nyáron strandra szégyeltem menni, annyira veszélyes a helyzet.

Szerintetek mit tegyek?

Értelmes válaszokat kérlek.

17/Lány vagyok.


2011. szept. 13. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az durva....:D
2011. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gyanta :) kicsit tartósabb {20/l)
2011. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el endokrinológushoz,tuti valami hormonális probléma...
2011. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hormonális probléma
2011. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előző kettőtől szeremén kérdezni ,hogy ez s férfiaknál is valami hormonális dolog lehet? Már a hátam is kezd szőrösödni és nagyon zavaR. Az ok ,hogy has kéz láb nah de a hát...
2011. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Végül is igen,naná persze...A férfiaknál normális..Tesztoszteron
2011. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nahát,én is ilyen vagyok,csak én 13 évesen
2011. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ez gáz, menj el végleges szőrtelenítésre.

borotválni hülyeség mert attól meglátszódik ha érzetre nincs is ott, mint a férfiak arcán

2011. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Háát figyi először is tüneti kezelés: Menj el gyantáztatni úgy hosszabb idő mire visszanő és ez ritkítja is egy idő után tudom hogy fáj de a szépségért szenvedni kell, vagy pedig végleges szőrtelenítésre.

Másodjára pedig oki terápia: el kéne menni orvoshoz ha ennyire komoly a dolog akkor lehet hormonális probléma és azt kezeli kell!

2011. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
51%

hát szerintem majommá fogsz válni pár napon belül.

hallottam már ilyenről.

Más tünetek nincsenek? mondjuk hangok vagy banán évési inger?

2011. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!