Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki szerelmes belém, de én iszonyat féltékeny vagyok rá mert neki mindene megvan amit én valaha is akartam az életben és ezt ki is mondja, de nem tudja, hogy engem ez mennyire idegesít. Nem akarom bosszúból megsérteni, de annyira tökéletes és megvan mindene, hogy nem akarom hogy engem is megkapjon.
2011. aug. 25. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne add oda magad.Az meg egyáltalán nem szép dolog,hogy irigy vagy rá...később ezeket elérheted te is,csak rajtad áll.De ha már az elején ilyen problémák vannak,akkor hagyd az egészet.
2011. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet...

De amúgy ha neked is tetszik akkor szerintem ne add könnyen magad...így meg lesz az örömöd hogy életében először valamiért (valakiért) küzdenie kellett és még boldog is leszel vele :) 15/L

2011. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát akko ne add oda magad neki! jáccdozz vele és vagy beleszeretsz vagy megunod és békénhagyod! hiddel ztem még élvezni is fogja ,legalább foglalkozol vele!
2011. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát igen, velem is volt már. össze nem jönnék ilyennel, nélkülem is elég tökéletes ;)
2011. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen csak közben meg én is szeretem...
2011. aug. 25. 19:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem szép szavakkal valld be neki, hogy téged valahogy zavar, hogy ő neki sok mindene meg van. Beszéljétek meg a témát, úgy, hogy ne érezz többé semmi hasonló, negatív érzést.

És, ha nincs is meg neki minden? Ha rengeteget szenved?

És szeressétek egymást továbbra is.

2011. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lécci gyere hozzám fizetek is,100 000 FT/ho oké?
2011. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D Mi van?
2011. aug. 25. 23:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Könyörgök, viseld el. :)
2011. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!