Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem szeret senki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem szeret senki? Miért vagyok egyedül? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 19:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Még a válaszok elolvasása előtt fogadnék egy nagy összegben, hogy két kézzel hajtod ugyan el a jelentkezőket, de neked az atyaúristen sem elég jó.
2011. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez nem így van.
2011. jún. 18. 07:51
 13/19 anonim ***** válasza:
Utasítottál már vissza valakit? Ha igen, miért? Ha például átláttál rajtuk, és észrevetted, hogy csak kihasználnának vagy bántalmazók lettek volna, azt még elfogadom.
2011. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Engem van aki szeret mégis magányos vagyok,mert nem érzem tökéletesnek, a szüleim is szeretnek,de ők is néha kiidegelnek, h. úgy érzem én nem vagyok fontos az én azért vagyok h. szenvedjek.Nálam úgy működik h. valamit valamiért,mert amint boldog lennék egyből jön valami ami elrontja, vagy ami jónak néz ki az közel sem az ahogyan látszik.Persze lehet csak én kombinálom túl,de már elegem van, h. nem élhetem úgy az életemet ahogyan szeretném,mert vmi mindig megakadályoz abban h. boldog legyek.
2011. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Ilyen nincs, ez egy nagy baromság... Töröld ki a csipát a szemedből aztán nézz körül, nem igaz hogy nincs senki a környezetedben aki még csak nem is kedvel. Azt az 1-2-t ha annyira kevés ember lenne meg értékeld nagyra. Én már csak tudom...

De amúgy tényleg jó volna ha válaszolnál a kérdésre, hogy hány éves vagy.

2011. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem akarok senkit megbántani, én is így éreztem magam hajjaj, nem is csak tini koromban, hanem huh, vagy 21 éves koromig.

nem mondom, hogy benned a hiba, pedig mégis:) szóval a hozzáállással. nem szeret senki? butaság. a szüleid szeretnek, a barátaid szeretnek. magadat szereted-e? miért kínzod magad ilyen butus gondolatokkal? fogadd el, aki vagy!

és igen, ne mindig azt nézd, hogy azt a nőt bezzeg minden férfi megnézi, megszólítja. engem sem bámul meg mindenki, nagy dolog:) mosolyogni szoktam azon, amikor látom, ahogy egy fickó nyála gyakorlatilag csurog egy nő után:) higgyétek el, mindenkinek meg vannak a maga kis bajai, és ti is meg fogjátok találni a szerelmet, csak kicsit merüljetek el magatokban!:)

és merjetek boldogok lenni, mert igen, magasról nagyobbat lehet esni, de azért a pár hónap, év boldogságért megéri!:)

23N

2011. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tényleg nem szeretnek, akkor az pontosan azért van, mert ilyen hülyeségeken gondolkodsz! :)
2011. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy túl sokat kérdezősködsz.

(XD)

2011. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!