Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden jó nőnek van pasija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó nőnek van pasija?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy jól nézek ki, utcán is sokszor megbámulnak, de nincs senkim mégse. a volt pasijaim nagy részét is én szedtem össze. ezek szerint mégse nézek ki jól, hogy kelljek valakinek? 21L
2011. jún. 18. 15:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani.
2011. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A pasik félnek a jó nőktől, ezért nem közelednek hozzád!
2011. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Narwik ***** válasza:

Velem dettó ugyanez van,pedig orvosilag bizonyított,hogy nem eszek embert,mégis betojnak tőlem...nem vagy ezzel egyedül. ;)

21/L

2011. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

A szép nőkhöz nem közelednek mert úgy gondolja az összes pasi, hogy úgy sem lenne esélye náluk akkor minek közeledjen?

És nincs igazuk lányok?

21f

2011. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
jóóó nőőőő??? miért jön mindenki ezzel a jónő jópasi dumával? Ez csak a kapcsolat kezdeténél fontos, már ha olyan az illető hogy tényleg ezt (is) nézi. Utána ha megszeret úgyis te leszel neki a legszebb. :P
2011. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
hát nem túl jó a helyzet. a beszólogatáson kívül nem közelednek komolyabban. de ettől én még egyedül vagyok és nem leszek boldog :S
2011. jún. 18. 16:02
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is állítólag jó nő vagyok, de mégis egyedül tengek-lengek.
2011. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Talán a természetedben van valami olyan, ami elriasztja mellőled a pasikat.
2011. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16.01-es: nem, nincs igazuk :D én az átlag megítélés szerint elvileg "jó nő" vagyok. És a kritériumaim mégsem külső tulajdonságokra vonatkoznak egy pasinál... azt meg nem lehet leszűrni első pillantásra. Szóval kedves hímneműek, tessék közeledni a jó nőkhöz is! :D
2011. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

16:05

Oké, ezentúl a jó nőkhöz is odamegyek, de az úgy fog kinézni mint a szépség és a szörnyeteg:D

Mint az 5öslottó: bármikor bejöhet:D

21f

2011. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!