Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden jó nőnek van pasija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó nőnek van pasija?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy jól nézek ki, utcán is sokszor megbámulnak, de nincs senkim mégse. a volt pasijaim nagy részét is én szedtem össze. ezek szerint mégse nézek ki jól, hogy kelljek valakinek? 21L
2011. jún. 18. 15:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
esetleg végső elkeseredésedben regisztrálhatsz mondjuk hotdogra. Valaki rákattint és láthatja a pozitív tulajdonságaid anélkül hogy megkockáztatva egy lepattintást beszédbe elegyedne veled. És ezek után lehet hogy megismerkedtek, happy end. Szóval ilyen szempontból hasznosak ezek az oldalak
2011. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
az én kritériumaim sem arra vonatkoznak h. full jó pasi legyen. inkább belső értékekre, mert komoly kapcsolatot szeretnék már. sőt a legutóbbi két pasim sem volt épp egy adonisz
2011. jún. 18. 16:09
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem veletek van a baj csajok!

Lehet én látom rosszul, de a egy "jó" nőhöz kell azért ego is. Na most ha én csak egy kis fika alkalmazott vagyok valahol, minimálbérrel, épp kijövök a fizuból, vagy netán még rosszabb a helyzet, nem fogok kikezdeni senkivel sem, nemhogy valami csilivili babával.

Ti nők eleve többen vagytok, akinek meg van egója hozzá, annak mindig van nője. A maradék meg vergődik, vagy talál egy szolidabbat, a "maga köreiben". Ti meg ezért vagytok szinglik.

Vagy ez tiszta hüleség, és veletek van valami baj. Nem tudom. :)

30F

2011. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám... írtam is ki kérdést, hogy miért nem mernek kezdeményezni a pasik... :D 19/L
2011. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

16:11

Mert csak elutasítotok mert nem vagyok 190 centi meg izmos akkor miért kezdeményeznék?Hogy lebecsüljetek?

21f

2011. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem is csodálkoznak ismerőseim, hogy hogyan lehet, hogy "nem szed össze senki" már másfél éve. Hát, van ilyen =) Nálam mondjuk érdeklődőből nincs hiány, de hozzá kell tenni én neten is aktív életet élek a portálokon. Itt tényleg könnyebben/bátrabban ismerkednek a fiúk. Nem szégyen netezni, ha már van, de persze a személyes ismerkedést sem szabad hanyagolni. Minél több lehetőséget ad az ember lánya, annál több érdeklődővel akad dolga, akár bombanő, akár nem.
2011. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk én is kíváncsi lennék, mert a környezetemben is van egy rakás magányos 20-on éves lány, pedig szépek.

Világít róluk. De miért van ez?

:)

30F

2011. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
én nem szeretek neten ismerkedni az a baj
2011. jún. 18. 17:06
 19/22 anonim ***** válasza:

Csinálni kéne csak nektek egy weblapot, chat lehetőséggel.

:)

2011. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
nem az a jó nő akit mindenki meg akar döngetni, hanem az aki mellett egy pasi hajlandó felébredni
2011. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!