Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden jó nőnek van pasija?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó nőnek van pasija?

Figyelt kérdés
sokan mondják hogy jól nézek ki, utcán is sokszor megbámulnak, de nincs senkim mégse. a volt pasijaim nagy részét is én szedtem össze. ezek szerint mégse nézek ki jól, hogy kelljek valakinek? 21L
2011. jún. 18. 15:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért a "jó nő" definíció eléggé változó, például néhány sörözés alkalmával szoktunk derülni, hogy X-nek egy bizonyos lány a világon a #1, míg szerintünk inkább csak átlagos. Vagy pedig Z (én megítélésem szerint) mindig "kiélt fejű plázar.bancokkal" jön össze, míg a nekem tetsző lányra azt mondja, hogy "vastag". Szóval, ízlések és pofonok...


De visszakanyarodva a fő témára, az tény, hogy sok szép lányról már alapból azt feltételezem (gondolom, hogy mások is), hogy van barátja és mit ad Isten, ha bepróbálkozik az ember (elvégre a remény hal meg utoljára, és nem tartom magam annyira gáz srácnak), kiderül, hogy TÉNYLEG VAN! A hab a tortán, amikor ezt kb. 1-2 óra ismerkedés után bökik ki ("úriember" lévén nem ront az ember ajtóstól a házba, hogy "Csá cica, van gazdád?", de azért a lány is gondolhatná, hogy nem az esti pókerpartira keresek beugrót). Az az igazság, hogy sok szép lány tudja magáról, hogy szép, csak egy tartós párkapcsolatban egy idő után el szoktak maradozni bókok, így ezek a lányok más forrás után néznek, hogy legyezgessék az egójukat (félreértés ne essék, nem akarják a párjukat megcsalni, csak "játszani" más srácokkal, hogy pár bókkal jóllakjon az éhező kis lelkük). Tipikus megnyilvánulás, hogy a barátnőkkel mennek bulizni (ún. "csajos este"), ahol "kiélik" magukat.


Így belegondolva, lehet, hogy azért mennek sokan oda hozzájuk, mert felszabadultabban viselkednek (elvégre ők csak "jól akarják érezni magukat" és valóban), míg a hasonlóan szép, de szingli lányok görcsösebbek ("Mi lesz, ha ma sem jön senki?" vagy "Úristen, mit csináljak, hogy ne cs.sszem el? Most én próbálkozzak, vagy várjak? Előbbi r.bancos, inkább várok, vagy mégse?"). A dolog vége az, hogy a fiúk körbezsongják a fentebb említett "laza" lányokat, míg a többi lány csalódottan lelép, mert a "mai srácoknak a r.bancok kellenek". De a fiúk (én is) inkább egy olyan lányhoz mennek oda, akin látszik, hogy jól érzi magát (és ezért nyitottabb) és nem pedig ahhoz, aki csak ül csendben, de közben meg olyan komolyan néz, hogy az ember azt várja, hogy leharapja a fejét, ha hozzászól...


23F

2011. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

mint ahogy egy hasonló kérdésnél már leírtam szerintem a jó nők már foglaltak ( nem ment át rajta a fél világ, van egy kis humora, értelmes, és ad magára)


22f

2011. jún. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!