Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen hogyha osztálytársak járnak?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal év eleje óta nagyon jóban vagyunk, talán jobban mint két barát... lehetne belőle több is mint barátság, de szerintetek milyen lenne, ha egy osztályba járnék a pasimmal, nem zavarná az osztálytársainkat, tanárainkat, minket?
2011. jún. 18. 22:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nálunk volt jó pár meleg pár a suliban, és csak az egyikkel volt baj: azzal, amelyik kirakat b.zi volt, és állandóan tolta a pofádba, h meleg, olyan kitűzőt hordott, h "az élet túl rövid, h nőkre pazaroljam az időm", meg folyamat fennhangon hirdette h b-zi vagyok és aki beszól azt beperelem: egyszóval provokált. a többiek tök diszkréten elvoltak. nem a melegsége zavart ennek a srácnak, hanem h tolta a pofámba és heccelt. ugyanígy azok a hetero párok zavarnak egy osztályban, akik feltűnően mindenki előtt smárolnak (pff smárolnak, inkább petting néha) és ha szólsz h ne a fülembe cuppogjatok, megsértődnek, holott direkt provokálnak hogy "na idenézz, mi már ilyen felnőttek meg ivarérettek vagyunk". csak diszkréten, mindegy, milyen neműek, de ne előttem pározzanak.
2011. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Már bocsánat de ivarérettek az állatok. AZ ember nemzőképes. BOCS BOCS HOGY ILYEN OKOS ÉS SZÉP VAGYOK!!!
2011. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
pont azért írtam így: akik a pofádba tolva smárolnak meg taperolják egymást, azok számomra az ivarérett állat benyomását keltik, nem szexuálisan érett emberekét. de hát az irónia megértéséhez intelligencia is kell:)
2011. jún. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kakukkürge válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én is egy (most már volt) osztálytársammal járok, és jól megvagyunk. Nem cikiztek minket se tanárok, se diákok. Voltak mondjuk esetek, hogy egy-egy tanár érdeklődött, de tapintatosan. A lényeg, hogy a barátaitokat ne szarjátok le, csak mert dúl a love. Más mellett is ülhettek órán, nem megy a kapcsolatotok rovására... És azért annyira ne akarjatok mindig egymással lenni, mint a matek emeltes eset, mert az viszont elég gáz!!
2011. jún. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jövőre a barátom át jön hozzánk. am osztály 1 része már ismeri 2. ig velünk járt. és furán érzem magam: igaz h többet láthatom de az osztályom.
2011. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolós előttinek kifejezetten köszönöm, de a többieknek is.. egyébként nem vagyunk b*uzik, fiú-lány kapcsolatról lenne szó, és nem akarunk ott "pettingelni"...
2011. jún. 28. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!