Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme társkeresőn vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme társkeresőn vagy itt ismerkedni? Vagy inkább személyesen jobb?

Figyelt kérdés
Eddig nem akartam barátot szerezni így nem is mentem sokat bulizni azért nem tudom, hogy előbb személyes ismerkedést próbáljam meg és végső esetben a netet?
2011. jún. 18. 23:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A 90% kb kiakar használni, kivan éhezve és nyálcsorgatva ül a monitor előtt. A maradék 10% valóban érdeklődik irántad. Nem nagyon tudod megkülönböztetni ki melyik kategória.
2011. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor szerintem az lesz a legjobb, ha nem írok semmit. (Keddre ígértem, hogy írok) Tényleg nem szeretném hogy becsapjanak.
2011. jún. 19. 00:02
 13/24 anonim ***** válasza:

Ja előzőnek igaza van. Majd ismerkedsz élőben nem is fogsz emlékezni rájuk már főleg ahogy olyanokat találsz akikkel jól érzed magad.


Igaz az ebben is benne van hogy kiakarnak majd használni de ahogy egyre tapasztaltabb leszel annál jobb lesz.

2011. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem van egy haverom, ő mindig társkeresőzött az elmúlt 1 évben. Mindig mesélte, mennyi csaj van, meg dugott egy csomóval is. Ismerkedett, ahogy mondta. :)

Aztán élőben találta meg az igazit, de skalpok gyanánt neki bejött a net.

Te mennyire vagy kiéhezve szexre? Te tuti kapcsolatot szeretnél?

Amúgy szerintem is jobb az élő, igaz, a netet még nem próbáltam.

2011. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Egy választ azért küldhetsz neki, ha már megígérted.

Ez a gond a netes társkeresőkön is. Felrakja magát a sok csaj kelleti magát de ha levelet küldesz neki leggyakrabban vissza sem írnak, még egy nemleges választ sem.

2011. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel a kérdést, hogy itt találjak párt, hanem, hogy adjanak tanácsot hol lehet ismerkedni. Írt valaki, és egyre többen írtak.

Szexre egyáltalán nem vagyok kiéhezve, úgyhogy aki annak a reményébe írt, akkor rossz helyen keresgélt. 19 éves vagyok és még nem volt barátom, nem is nagyon akartam.

Ha most pedig sorra csalódnék az emberekben, akkor szerintem egész életemre megbánnám. Talán nem is tudnék megbízni senkiben.

A szüzességemet is csak azzal a fiúval szeretném elveszíteni, akivel kölcsönösen szeretjük és tiszteljük egymást.

Távkapcsolatnak pedig úgy érzem nincs sok értelme.

2011. jún. 19. 01:11
 17/24 A kérdező kommentje:
Mármint az eredeti kérdést, amire sok rendes fiú jelentkezett.
2011. jún. 19. 01:13
 18/24 A kérdező kommentje:

Ez volt az eredeti kérdés. Nagyon hosszú lett, nem is értem, hogy hogy nem tették szóvá.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__18891..

2011. jún. 19. 01:16
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem unaloműzés gyanánt, ha nincs jobb dolgod, akkor simán belefér a netes ismerkedés. Én is csak végső esetben csinálom, hogy valamivel elmenjen az idő. Nem úgy kell felfogni, hogy én már pedig társat keresek, hanem szimplán csak egy jót dumálsz valakivel és legalább telik az idő.

21/F

2011. jún. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Lotti04 válasza:

Szerintem mindenképp megéri neten ismerkedni. Én sem hittem benne,de nekem nagyon bejött. 2éve vagyunk együtt,és imádjuk egymást.

23/L

2011. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!