Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme társkeresőn vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme társkeresőn vagy itt ismerkedni? Vagy inkább személyesen jobb?

Figyelt kérdés
Eddig nem akartam barátot szerezni így nem is mentem sokat bulizni azért nem tudom, hogy előbb személyes ismerkedést próbáljam meg és végső esetben a netet?
2011. jún. 18. 23:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Cáfolnám az előzőeket, vannak rendes srácok neten is, itt is, pl. én. Csak hát a legtöbben elég csúnyák vagyunk, így nem kellenénk neked.
2011. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

hmhm, néhány normális akadhat ja. De inkább én úgy mondanám hogy főleg ismerkedésben még nincs tapasztalatod akkor ne a net-en kezdjed, ja van rá egy kis esély hogy jó lesz, ahogy én tapasztaltam úgy volt jó hogy xy-t már valahonnan ismerték és neten is tudtak dumálni.


Másik meg akinek bejött lehet ő is ismerkedett már előtte élőben, aztán úgy már teljesen más. Mellesleg szerintem 60%-ék azt mondja magáról hogy ő az a normális srác, függetlenül attól hogy tényleg az vagy sem.

2011. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Sztem pont jó, hogy most itt elkezdtél ilyesmikről beszélgetni!

Megtetted a leges-legelső lépést, és (én úgy látom), hogy jól csinálod.

(És szerencséd is van.)

Hajrá!

2021. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
..10 éve...
2021. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!