Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak még, vagy kezdjek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még, vagy kezdjek el "élni"?

Figyelt kérdés

Egy lányra várok már 2 éve. Barátok vagyunk, én 2 éve ajánlottam fel, hogy lehetne több is. Azóta nem érkezett bíztató válasz, jó ideig igazából semmilyen. 6 héttel ez előtt véletlenül elejtett valami olyat, hogy mi nem ugyan azt akarjuk egymástól. Én szeretem őt, de lassan már kezd elegem lenni ebből az egészből. Szomorkodok, reménykedek, aztán megint csalódok, várok még, és végül megint itt ülök a szobában egyedül, álmatlanul.

Úgy érzem, hogy vagy ő kell, vagy senki. De mostmár lehet hogy feladom, őt valahogy elfelejtem, és a gondolataimat valami újra terelem. Szívesen visszatérnék a sporthoz, mert abban mindig volt sikerélményem. Esetleg elkezdenék bulizni, és talán csajoznék is (kapcsolat szándéka nélkül).

Szóval szerintetek maradjak a reménytelen szerelmes, aki TALÁN megkapja a "főnyereményt" (a lány szerelmét), vagy elégedjek meg magammal, a nyugodt magánnyal és az élet apróbb örömeivel?

A főnyeremény tényleg elég jelentős.


2011. jún. 19. 03:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzá kell tennem, hogy 22 éves vagyok, és szűz. Ha nem lépek hamarosan, akkor ebből könnyen zavarok alakulhatnak ki. (pl így maradok)

22/F

2011. jún. 19. 03:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd, 2 év a te korodban hosszú idő, ha ennyi idő alatt nem sikerült összejönnöd a lánnyal, kár még több időt vesztegetned rá.Térj vissza a sporthoz, bulizz, csajozz, aztán majd kialakul egy olyan kapcsolatod, amelyikben mindketten jól érzitek magatokat.Az hogy még szűz vagy nagyban megkönnyíti a helyzetedet, mert ami nem volt, az legalább nem hiányzik.
2011. jún. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 6 évig vártam egy lányra, nem lett belőle semmi. Nagyon nem éri meg hosszú ideig várni. Szerintem nagyjából az a két év a maximális lélektani határ ahol most te vagy.


18/F

2011. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne várj rá.ha elsöre nem alakult ki benne több,sosem fog...és nem fogsz szüzen maradni ne aggodj :D majd ha eljön a megfelelö lány,aki akar téged,akkor majd az is megoldodik.és am meg senki nem ér annyit hogy várj rá,föleg hogy csak hülyit.de ő konkrétan emgmondta hogy mást akartok egymástol...
2011. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmegy melletted a fiatalságod. Ezt lthatja a lány is és ezért nem tisztel, ergo nem is tudna megszeretni.
2011. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idősen 2 évig nem jött tőle "válasz",akkor már nem is fog.Sportolj,bulizz,szórakozz!
2011. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!